Jazdený Mercedes-Benz Vito pre rodinu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kravemir
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.06.2018 21:50
Zdieľať na Facebook

Jazdený Mercedes-Benz Vito pre rodinu

Príspevok od používateľa kravemir »

Dávnejšie som mal tú česť si vyskúšať Vito, a sa mi zapáčil komfort jazdy, pohodlné a vysoké sedenie.

Momentálne, som začal zvažovať kúpu nového auta, hlavne kvôli bezpečnosti,... Teraz mám malú tenko-plechovú škatuľu, a ak by nejaký človek, čo si neváži svojho života, do nás narazil, tak zoberie na ďalší svet prve mňa s rodinou, a tak by on bol na rade,...

Pri Mercedes Vito som rozmýšľal kúpiť jazdené, cca za 1700€.

Priority sú: bezpečnosť, pohodlné a vysoké sedenie šoféra, priestor, kúpna cena, a náklady na údržbu.

Nezáleži mi na vonkajšom vzhľade, a luxus (resp. nejaký prepich,...) mi je taktiež ukradnutý,...
oco13
Príspevky: 17824
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hrdzavejú, hrdzavejú a ešte raz hrdzavejú - je to horšie ako boli volakedy Shade 120l vyrobené v piatok na fajront.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak za 1700 E môžeš mať nejaký prepich, ale pochybujem že aj prepych.
Konečne na prepych sa môžeš teda vykašľať, ale keď sú ti jednou z priorít náklady na údržbu, tak to neviem.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

predpokladám sa pomýlil a myslel 17 000E, ináč by to bol oneskorený prvoaprílový ftip
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Nie je to ziadna slava s tymito vitami... za 1700 vobec nie skus pozriet shsrsn alhsmbra galaxy
intro
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 11.11.2005 13:55
Zdieľať na Facebook

Re: Jazdený Mercedes-Benz Vito pre rodinu

Príspevok od používateľa intro »

kravemir napísal:Dávnejšie som mal tú česť si vyskúšať Vito, a sa mi zapáčil komfort jazdy, pohodlné a vysoké sedenie.

Momentálne, som začal zvažovať kúpu nového auta, hlavne kvôli bezpečnosti,... Teraz mám malú tenko-plechovú škatuľu, a ak by nejaký človek, čo si neváži svojho života, do nás narazil, tak zoberie na ďalší svet prve mňa s rodinou, a tak by on bol na rade,...

Pri Mercedes Vito som rozmýšľal kúpiť jazdené, cca za 1700€.

Priority sú: bezpečnosť, pohodlné a vysoké sedenie šoféra, priestor, kúpna cena, a náklady na údržbu.

Nezáleži mi na vonkajšom vzhľade, a luxus (resp. nejaký prepich,...) mi je taktiež ukradnutý,...

cisty vtip. pan mal na mysli asi V "klasu" co je v podstate dodavka zo sedadlami a za 1700€ nekupis ziadnu. jedine vito a to hrdzave vraky .....
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

Za 1700 € naozaj nebude vito velka hitparada... najst nehrdzavu w638 je uloha takmer nemozna.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Kto hľadá nájde,dokonca aj za 1700 sa dá nájsť Vito ktoré roky potiahne.Z motormi problém nemá,hrdza žiaľ tento typ oblubuje,ale aby niekto potiahol zopár rokov,to by šlo.Čo je skôr proti,je skôr prípad ak sa čosi predsa prihodí a servisu sa vyhnúť nedá.Väčšina dielní ho totiž pošle jednoducho preč.Takže z takého hladiska bude vlastníctvo niektorého šaranidu úplne iná pesnička,toho zoservisuje aj africký krovák.Ale za 1700 bude aj tam pár dier v prahoch
oktann50
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 13.03.2017 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oktann50 »

heh ta suma sa mi zda prepac ale dost komicka
kravemir
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.06.2018 21:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kravemir »

hjundai napísal:predpokladám sa pomýlil a myslel 17 000E, ináč by to bol oneskorený prvoaprílový ftip
Nepomýlil... Cenu som určil na základe par náhodných inzerátov, ktoré som našiel.

Momentálne mám iné priority, keďže som sa stal kusa predčasne živiteľom rodiny, a manželka je na rodičovskom príspevku. Takže, hľadám iba niečo čo poslúži účelu (hlavne transport s celou rodinnou výbavou...), a aby to bolo bezpečné. Auto využívam málo často, tak 1-2 krát do týždňa, ale zvyčajne plne naložené, ako to len ide...

Ale, asi som sa zameral na úplne nesprávny typ auta pre tento účel...
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Ale o co tu ide, ze 1700 na take auto je malo, nie ze by auto bolo nevhodne.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Sem tam jazdím Vito 2005, teraz je tam načatý kardan na poslednej časti, celkom bežný jav čo som googlil a druhý asi repas / náhrada 400€, origo 1000€...

Za 1700€ si kúp Scenic 2000-2002 a ten bude v stave takmer TOP

Edit: a to som zabudol spomenúť že tá 2005 má hrdze habadej
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných