806 023
inzerátov
Pridať inzerát

Jazdenie bez stk a ek

Obsah fóra Auto-moto fórum Polícia Fórum
Odpovedať Nová téma
<123456
Autor Správa
***zmazaný člen***
moderátor fóra
Založený: 01 január 1970
Nabehané: 0 min
PríspevokZaslal: 26.05.2018 05:16   
Uz som to davnejsie pisal. Brzdove tribka a hadicky malo kto kontroluje a meni. A pritom to stoji drobne.

Mne trubka vzdy hrdzavela na upne “ neviditelnom” mieste. Na dvoch autach som menil.
Citovať
makrela
VIP člen - Veyron (283)
Založený: 14 máj 2010
Nabehané: 28 dní 18 hod 1 min
PríspevokZaslal: 26.05.2018 07:06   
Presne tak ,hrdzavela na uplne neviditelnom mieste, inak celé trubky vyzerali ako by ich montovali pred týždňom.
Takže sevenova dobrá rada o kontrole auta pred STK , mi by bola na prd,akurát by som platil za pozretie.Pretože nič iné by s tým nik nerobil.
druhy by mal byt funkcny takze sa hned nepochovavaj-pedál išiel dole ,jak Ficove gate keď videl Troškovú, a by som chcel vidieť ,ako kdesi letíš, a padne ti pedál, ako si hovoríš -však to nič ,ešte jeden okruh funguje.
moderátor fóra
Založený: 01 január 1970
Nabehané: 0 min
PríspevokZaslal: 26.05.2018 07:27   
Sevenove rady su vzdy prinosom.
Citovať
original
Nová tvár - Trabanto (11)
Založený: 03 marec 2008
Nabehané: 1 dní 12 hod 34 min
PríspevokZaslal: 26.05.2018 12:43   
Necital som to cele, lebo poniektori tu pisete hluposti.
Dam jednu moju skusenost v tomto mesiaci. Zastavili ma policajti na R1 a zistili, ze 6 tyzdnov mam neplatnu stk a ek. Dal mi pokutu 50€ a chcel ma vyviest z R1, no nakoniec mi vratil 30€ a mohol som pokracovat v jazde po R1, lebo som mu povedal, ze na druhy den si dam urobit stk a ek, kedze som o tom ani nevedel, ze mam neplatnu. Ziadnu spz mi nezobral a ani nezakazal pokracovat v jazde. A zakonna poistka plati aj ked je neplatna stk a ek.
Teraz uz len cakam ci mi pride aj pokuta z ou za neplatnu stk a ek, co uz je aj dost velka suma. Na stk mi povedali, ze limit maju nadstaveny na 1 mesiac na neplatnu stk a ek.
Citovať
lubos zimovcak
VIP člen - Veyron (361)
Založený: 19 november 2008
Nabehané: 15 dní 5 hod 36 min
PríspevokZaslal: 26.05.2018 12:52   
oco13 napísal:
V prvom rade by sa malo prejsť na severský spôsob a nepoisťovať autá ale šoférov. Malo by to dve výhody - nebúrajú autá ale vodiči , a za druhé vodičov je vždy viac ako aut.
Takže sviatočný vodič by si rozmyslel či sa mu oplatí držať VP za 500evri ročne pre tri výjazdy.
Rovnako by si ten čo rozbil 4 autá rozmyslel či bede ďalej jazdiť ak bude mať 10x vyššiu poistku ako ten bez nehody.
A našlo by sa toho určite viac , ale hlavne by to bolo spravodlivé

vieš, lenže je rozdiel, či nabeháš ročne 80-100.000 km, alebo 10-15.000

a zároveň: z KOHO má štat viacej spotrebných daní ??od víkendového vodiča, alebo mňa ??

nie je to také jednoduché.
a dokonca , autohavárie, s POKRCENYMI plechmi, nie so zranením, tie prispievajú k HDP..:)
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (720)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 3 mes 21 dní 5 hod
PríspevokZaslal: 26.05.2018 13:05   
Luboš v mojom príspevku išlo o jediné - za havariu môže vždy človek a nie stroj , prečo teda poisťujeme stroje a nie ludí???
Nová tvár - Trabanto (8)
Založený: 07 jún 2016
Nabehané: 10 dní 1 hod 44 min
PríspevokZaslal: 26.05.2018 17:31   
Makrela... tomu sa hovori stastie, no moja stk sa niesla v znameni.. meskal som 2 tyzdne, iba nahodou som si vsimol, ze skoncila, hned som"letel, nastastie nasiel sa casovy priestor. Vstupujem do haly autom, kontr. bezne veci a davaj emisna, palivo benzin ok, ale plyn? nejde softver... nevadi nieco napiseme, meranie brzd, no nemaju na AWD.. nic sa neodmeralo...nevadi, vsetko v poriadku.. co dodat, ani som tam nemusel ist autom, staci, ak budu predavat v novinovom stanku nalepky..
Citovať
hjundai
Vážený člen - Gallardo (232)
Založený: 21 marec 2010
Nabehané: 7 dní 16 hod 15 min
PríspevokZaslal: 26.05.2018 18:12   
pozrel som si štatistiku dopravných nehôd a do desiatky príčin sa teda technický stav nedostal. Prečo? No predpokladám že nie je veľa dementov ktorý spokojne jazdia keď auto zjavne nebrzdí, keď im nefunguje riadenie, keď im búši podvozok.... čo by bolo keby stk neboli neviem ale až také tregické to s tech. stavom áut asi nebude. Teda ak auto skončí platnosť STK dnes a včera bolo bezpečné - no to je zjavne na trest smrti.
Citovať
patko1
Vážený člen - Gallardo (222)
Založený: 03 december 2007
Nabehané: 18 dní 0 hod 35 min
PríspevokZaslal: 27.05.2018 00:37   
makrela napísal:

druhy by mal byt funkcny takze sa hned nepochovavaj-pedál išiel dole ,jak Ficove gate keď videl Troškovú, a by som chcel vidieť ,ako kdesi letíš, a padne ti pedál, ako si hovoríš -však to nič ,ešte jeden okruh funguje.
Ja som nikde nenapisal ze ked ti prdne jeden okruh brzd ze si mas povedat ze to nic nie je.
Odpovedať Nová téma
<123456

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Polícia Fórum