Jaguar XKR r.v.2001 - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bozko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.02.2008 14:07
Zdieľať na Facebook

Jaguar XKR r.v.2001 - skusenosti

Príspevok od používateľa bozko »

Caute vsetci.Rozmyslam o kupe takehoto exota.Viete mi poradit na co sa mam pripravit ohladom servisu?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no asi na to ze nepojdes do prvej predajni s nahradnimi dielmi na auta a nenakupis za igelitku :2f93: Tiez som dakedy chcel kupit bud XKR alebo maserati 3200 ale nejak ma to preslo lebo vozidla pekne rychle ale ked sa tam nieco pokaka alebo ťukneš tak smutok velky, ale tak samozrejme ak to chces tak napriklad poliak zozenie vsetko
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

Mal som XK8 asi roka potom som ho dal preč.Na jaguar fóre ti vysvetlia veci okolo neho.Daj pozor na prevodovku mne odišiel hydromenič hneď na druhý deň.Nie je to športové auto v pravom slova zmysle,a ani sa tak nespráva ani na to nie je vymyslené.Skôr sa hodí na ukazovanie sa alebo na dlhé cesty.Je veľmi tichý a rýchly,pre dvoch celkom pohodlný.Vzadu sa zmestí len invalid po amputácii nôh.
topspeedsk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22.09.2008 11:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa topspeedsk »

ako pise autocentrumkk, nie je to sportove auto ako take. Je to luxusne GT s ktorym je hracka prekonavat dlhe vzdialenosti. Toto je este prva generacia (1996-2006), tam by som sa trocha bal kvality. Ak by si mal viac penazi, rozhodne by som siel do druhej generacie.

Inak kuk sem, test Jaguar XK

Obrázok
fellipee
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 07.12.2005 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fellipee »

Boli sme vlastníci XKR, no druhej generácie. Je to jedno z naj áut na akom som sa vozil. Nieje tvrdé, je luxusné a veľmi rýchle. Ako sa tu písalo je to GT. Čo sa týka dielov, nieje to hrôza a servis je tiež ok. Cenovo porovnateľné s BMW, AUDI a podobne.Každopádne určite si dať preveriť stav auta. Po kúpe by som menil určite náplne a to čo zistíš na obhliadke pred kúpou. Ak by si potreboval do budúcna nejaké kontakty na servis, poprípane ND. napís SS
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no nemyslim ze moc porovnatelne s BMW a AUDI pretoze s bmw a audi viem kam by som siel do servisu ale s JAGUAROM absolutne netusim, a ked nieco objednam v BMW tak na druhy den to mam a na jaguar silno pochybujem ze menej ako tyzden, aj ked hadat sa nebudem, s tymi cenami to hadam tiez bude niekde inde
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

Jaguar predsa nie je Lunochod a má aj zastúpenie na SK tak by som sa ND nebál.Na jaguar fóre je partia ľudí ktorý si objednávajú priamo z anglicka a vyjd eich to na tretinu tunajšej ceny a majú to do týždňa.Všetko.
A ak kolega netuší kam by mal ísť s Jaguarom tak sem:

http://www.jaguarcars.sk/Uvod/index.html
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ved jasne ze ma zastupenie aj zohnat sa da vsetko a to nevravime o poliakoch co zo dna na den ozaj aj na ten lunochod zozenu vsetko len je to predsa kus lukrativnejsie auticko a nebude to take jednoduche ako ine vozy, ale ked sa clovek pohra s netom tak raz dva pozhna kontakty a ma to pod palcom. Tiez som si pre tyzdnom kupil mustanga a mal som velke obavy ze co a ako a vobec nebanujem, na nete jesto vsetko a chybalo mi lave spatne zrkadlo a cuduj sa svete nove origo v USA stoji 60 dolacov takze ked si ho dam aj do striebra zabalit a poslat sem a preclit tak aj tak ma vyjde lacnejsie ako ne obycajnu octaviu nove v skodovke (akurat tie starosti okolo toho) ale mat takeho jedinca na dvore za to to stoji :2f93: Takze kludne ist do jXKRka ale hlavne si najst pekny zachovaly kusok a s ostatnym uz chalani na forach poradia
Napísať odpoveď

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní