808 395
inzerátov
Pridať inzerát

Jaguar XE - skúsenosti

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Jaguar fórum
Odpovedať Nová téma
<1234
Autor Správa
Rado144
Založený: 02 august 2010
Nabehané: 45 min
Predmet: Jaguar XE PríspevokZaslal: 14.01.2019 18:47   
Nuž takto. XE mame doma uz rok. 180PS, 4x4... jazdi nim manzelka denne do prace, tam a nazad 100km... vymena olej po 30 tis km, podla PC.
Kedze mame mierne po 50. nejake to auto sme doma uz mali.
Skrattim to. Spotreba okolo 5,5-6l/100km nafty.. Ja hodnotim auto ako prijemne, tiche, bezpecne, sice male, ale to mi je jedno.
A zatial bez poruchy. Mimochodmo, auto ma zaruku a bezplatny servis 3roky.
Citovať
yugi00
Založený: 11 január 2012
Nabehané: 14 min
PríspevokZaslal: 27.03.2019 22:39   
Zdravim
Silne vaham nad XE 20d rocniky 16-17 (132kw).
Uz asi dva tyzdne prechadzam rozne fora, clanky, recenzie a zistujem co sa len da, ale tie verzie su v kazdej krajine ine.

Chcem sa teda spytat na nejake otazky.
1. Aky je zasadny rozdiel medzi Pure, Prestige a R-sport? Vsimol som si len to ze prestige by mal mat kozeny interier ale videl som aj inzeraty kde je obycajny latkovy. Pri R-sport a medzi Pure som nezbadal nic.
2. Niekde deklaruju ze ma nadrz cez 60l niekde pod 50l. Aka je realita?
3. Defaultne tieto modely u nas chodia so 17 palcovymi diskami. Pri kupe auta je automaticky vacsia velkost zapisana v TP ci je to na vyziadanie?
4.skusenosti s rozvodmi? Retaz alebo remen?
5. Garancne prehliadky ocakavam ze nebudu za 5 korun ale prve 2-3 vedia nemilo prekvapit aj u inych znaciek co sa tyka ceny. Asi v akom rozmedzi sa to pohybuje?

Dakujem za kazdu odpoved.
Odpovedať Nová téma
<1234

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Jaguar fórum