Ist do toho,ci nie??? Renault

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomino9
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 29.06.2008 22:10
Zdieľať na Facebook

Ist do toho,ci nie??? Renault

Príspevok od používateľa tomino9 »

Poprosim majitelov a vsetkych tych ktori maju skusenost s Renault Laguna Grandtour II, 1,9 dci 88kw, r.v 05, Zaujima ma poruchovost-naklady na prevadzku-servis...
Bezpredmetne nazory ani nepiste....rozumieme si
jurkovsky
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.06.2008 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurkovsky »

Jeden stastny majitel renaultu laguna II od nas na nej zhorel tesne po starte,no nastastie sa pilot stihol katapultovat :40bd:
pipo
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 02.10.2005 02:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pipo »

no poviem ti na rovinu...nikdy!!!!! mal som renault scenik dci,,,odyslo turbo a prepalilo piest,takze druhy motor,cca 40tisic korun,kamarat ma lagunu dci,,,odyslo turbo.cca 15tisic korun..tie auta su jak casovane bomby.. :3c90: .ja som dokonca menil olej po 10tisic km,,, :3906: a ne jak ti debi... pisu 30tisic km... :3c90: a tie ich karty startovacie otom ani pisat uz radsej nebudem...ne nadarmo sa hovori ,,nikdy nekupuj auto s pi.u na kapote lebo to je jak zena furt to zere peniaze,,,, :40bd:
pipo
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 02.10.2005 02:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pipo »

jurkovsky napísal:Jeden stastny majitel renaultu laguna II od nas na nej zhorel tesne po starte,no nastastie sa pilot stihol katapultovat :40bd:
tak bracho to mal stastie ze ho ta zruda neuveznila s tym pochybnim centralom :40bd: :40bd:
tomino9
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 29.06.2008 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomino9 »

no poviem ti na rovinu...nikdy!!!!!



Fúúúha, to vazne je s tymi renaultmi tak zle? Toto je dobra ponuka 90000km, so serviskou.....
pipo
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 02.10.2005 02:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pipo »

tomino9 napísal:no poviem ti na rovinu...nikdy!!!!!



Fúúúha, to vazne je s tymi renaultmi tak zle? Toto je dobra ponuka 90000km, so serviskou.....
no ako chces ty sam ale radsej by som sa poobzeral po inych znackach...to bol len moj nazor na toto ,,auto",,,aj ja som mal 100tis km zo servisnou,,,a kamarat nejakych 110 so servisnou...ja by som pozeral W,audi,skoda,
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

laguna

Príspevok od používateľa ondre »

mam druhu lagunu prva 2001 1,9 dci kupil som to ked to malo 140 000 km odisiel interculer,karta,skoro vsetky silenbloky,turbo,displej klimi najazdil som natom behom roka 50 000 km neviem ci som mal take stastie ale autom som vzdy dosiel az potom nieco stratil som natom behom roka 120 000 sk strata hodnoty a servis ale jazda paradna riskol som to a mam druhu lagunu 2,2 dci automat 2006 110 kw zatial v poho mama natom 30.000 km a okrem vsetkych naplni som nerobil nic je to pruzny motor s dobrou spotrebou a vybavou pohdlny mam skoro 2 metre a nemam problem. Pasat ten isty rok s podobnov vybavou kupis o 3 az 4.000 € drahsie a tiez sa seru .Servis na laguny nieje vobec lacny a musis ratat s tym ze to bude treba servisovat ale tychto aut je strasne vela su aj nahradky v dobrych cenach aj diely ktore nemusia byt nove zozenies jazdene tak je to na tebe vela stastia
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

laguna

Príspevok od používateľa ondre »

mam druhu lagunu prva 2001 1,9 dci kupil som to ked to malo 140 000 km odisiel interculer,karta,skoro vsetky silenbloky,turbo,displej klimi najazdil som natom behom roka 50 000 km neviem ci som mal take stastie ale autom som vzdy dosiel az potom nieco stratil som natom behom roka 120 000 sk strata hodnoty a servis ale jazda paradna riskol som to a mam druhu lagunu 2,2 dci automat 2006 110 kw zatial v poho mama natom 30.000 km a okrem vsetkych naplni som nerobil nic je to pruzny motor s dobrou spotrebou a vybavou pohdlny mam skoro 2 metre a nemam problem. Pasat ten isty rok s podobnov vybavou kupis o 3 az 4.000 € drahsie a tiez sa seru .Servis na laguny nieje vobec lacny a musis ratat s tym ze to bude treba servisovat ale tychto aut je strasne vela su aj nahradky v dobrych cenach aj diely ktore nemusia byt nove zozenies jazdene tak je to na tebe vela stastia
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

beypecnost

Príspevok od používateľa ondre »

a este na margo toho ze preco zas LAGUNA je to auto ktore v testoch bezpecnosti ma velmi dobre vysledky 5 hviezdiciek uz v nissich vybavach mas minimalne 6 erbegov som na cestach casto a vydel som lagunu po celnom naraze s 5 BMW no pochyboval by si ze s toho auta vyliezol niekto zivy a chlapik mal narazene len rebra bavoracik dopadol o dost horsie tak len tolko .....
semirr96
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 11.03.2009 15:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa semirr96 »

kamo ty chlapci maju pravdu spolahlivost minimalna a vies co len tak sa ku niektorej niekde na parkovisku postav a porzi si ju zamysli sa nad nou ...............trapas od vyrobi a to nehovorim o tom ze by si v nej sedel desing T-R-A-P-A-S asi len tolko dodat
pipo
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 02.10.2005 02:03
Zdieľať na Facebook

Re: beypecnost

Príspevok od používateľa pipo »

ondre napísal:a este na margo toho ze preco zas LAGUNA je to auto ktore v testoch bezpecnosti ma velmi dobre vysledky 5 hviezdiciek uz v nissich vybavach mas minimalne 6 erbegov som na cestach casto a vydel som lagunu po celnom naraze s 5 BMW no pochyboval by si ze s toho auta vyliezol niekto zivy a chlapik mal narazene len rebra bavoracik dopadol o dost horsie tak len tolko .....
kupujes si auto na to aby ti islo alebo nato aby si snim hned nabural? no ked ti pri predbiehany na lagune akurat odide turbo tak ta caka len naraz do protiiduceho auta,,,radsej kupim starsieho passata 81kw a viem ze neodide a budem mat plnu penazenku a servis uvidim len zriedka,nez mat lagunu zo 6-8abg a stale stat v servise a len peniaze rozhadzovat,,,turbo,blbe karty,imobilizery,elektricka rucny brzda atd...
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

S Lagunami trochu skusenosti mam. Aj celkovo s Renaultami.
Ty si spomenul, ze chces r.v.2005. To je relativne OK.
Urcite neber Lagunu pred faceliftom. Ano, kazili sa a kazia sa.
Po facelifte sa to zmenilo k lepsiemu a tato Laguna (s tou novou tvarou), nie je o nic horsia ako konkurencia v danej triede.
Diesel v Renaulte je celkovo problematicka vec. Urcite sa oblukom vyhni motoru 2,2 Dci, nenormalne poruchovy motor.Viem co pisem, mam s nim vlastne skusenosti, aj ked v inom modely znacky.
Mozno 1,9 Dci, ale odchadzajuce turba, vstreky a pod. proste k tomu patria.
Auta su to velmi dobre vybavene, karty odchadzaju, to ano a su drahe. Ale elektricka rucna brzda je spolahliva,tej by som sa urcite nebal.
Celkovo ak vyberies dobry kus (po r.v.2005) tak by som sa nebal, vela much malo to auto vychytanych.
Inak dost dobry je benzin 2,0T, ten by som Ti odporucal, turbo tam neodchadza a vykon velmi dobry, spotreba je tiez OK
kamil.dzupka
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.02.2006 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamil.dzupka »

mam ten isty nazor ako pipo.ak sa predsa len rozhodnes kupit si renault, tak sa ozvi, budem ti posielat diely v dobrych cenach.
P373R
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 20.03.2007 16:39
Zdieľať na Facebook

RENAULT

Príspevok od používateľa P373R »

Nebudem sa vulgarne vyjadrovat snad to pochopi kto to bude citat
Aky ZNAK take AUTO .....
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondre »

nevravim ze renault je zazrak ale to nieje ani pasat turba tecu napravy odchadzaju a je to tank co sa pohodlia tyka a ko turba nieje sekundova zalezitost urcite to zistis skor ako sa vobec rozhodnes obiehat

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných