Hyundai XG - skúsenosti, postrehy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

2fycke2
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 30.01.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Hyundai XG - skúsenosti, postrehy

Príspevok od používateľa 2fycke2 »

Zdravim. Tento model na fore este nebol diskutovany. Tak ma napadlo zalozit temu. Budem rad ak sa pridate a napisete svoje vedomosti. No, je to "vlajkova lod" zn. Hyundai a cenovo su tie auta celkom dostupne pre obycajnych ludi (pouzivane). Na slovensku je par kusov. dikes vopred..
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

co cakas?

zvacsena sonata, americke plavacie auto, spolahlivost bezproblemova, nehrdzavie.

Maly vykon, vysoka spotreba, ziadny image

nizka uzitkova hodnota.

v buducnosti absolutne nepredajne za ziadnu cenu (obsah + automat + korejec + sedan)
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

yxo, popravde som po nom pozeral aj ja...a kludne by som ho zodral v robote do mrtva...myslim, ze v tej vybave nekupis vela aut...

aj ked je pravda vsetko co pises..proste si take auto musi kazdy kupit s tym, ze rata, ze asi uz dalsi predaj nebude uplne mozny..preto ta cena je aka je..

a s tym vykonom, no neviem..myslim, ze je rovnako vykonne, ako hocijake porovnatelne auto...
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

scorpi, keby si vedel, koľko na to stoja diely, a ako často ich potrebuješ, kúpil by si si radšej S Klasse.
Tiež sú lacné (vzhľadom na nadobúdaciu hodnotu), tiež sú neskôr nepredajné, tiež zaplatíš majland na údržbe, ale aspoň sedíš v aute.
V úúúúúúplne inom aute.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

nemyslim, ze diely budu extra drahe.. motor je este konstrukcia mitsubishi, predavalo sa hodne v statoch - odtial diely zozenies celkom v pohode a za prijatelne ceny.

na zodratie- ano, moez byt.

len - ked uz musim zivit taky motorisko - rad by som sa aj slusne zviezol a hlavne trojliter je pocitovo na tom dost biedne...

:-\
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: rastislavgregor695 a 38 neregistrovaných