Hyundai Tucson 2005, benzin - strasne pistanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kugar
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.07.2016 08:54
Zdieľať na Facebook

Hyundai Tucson 2005, benzin - strasne pistanie

Príspevok od používateľa kugar »

ahoj, vybrali sme sa na dovolenku, auto zacalo trochu pistat pri zatacani doprava ale po 700km je uz pistanie prilisne, neviem, co s tym, treba do servisu? som v zahranici, sa nedoplatim. alebo doliat niekam olej, do riadenia, ci kde... nemam sajny.. ked je to moc vazne, mam poistku, dam odtiahnut domov.. skuste mi poradit a som zena, tak polopate
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Nemas nahodou nejaky kamen medzi brzdovym kotucom a plechom?Skus blizsie orientovat odkial vychadza ten zvuk.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

pozri olej v servoriadeni ak je ho malo vydava to taky zvuk
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

nematuruj si daleko od domova, Obetuja pr zmrzlin na dovolenke a zastav sa v nejakom mensom servise, urcite ta za pozretie nezruijnuju
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

braga napísal:pozri olej v servoriadeni ak je ho malo vydava to taky zvuk
No neviem ci kugar ako zena bude vediet kde sa nalieva olej do serva a urcite ten olej do serva nema v kufri. :41c2:

KUGAR: Daj to pozriet tam kde si v zahranici :41c2:


Odtah auta na SK bude urcite drahsi jak oprava- servis auta v zahranici.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Mozno blbe, ale clovek sa da poistit, pre taketo situacie, a potom ked cita zmluvne podmienky, pride na to, ze zaplatil za nezmysel…
Ktora poistovna kryje odtah vozidla na SK (hoc v ramci EU) v plnej cene? Aj ja chcem…
Zvacsa preplatia nieco okolo 200€,tolko stoji odtah z dialnice na zachytne parkovisko…
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Kto by ťahal auto domov keď je to možno drahšie ako oprava- diagnostika na mieste.... ak chcem mať istotu že dôjdem - ani nevieme odkiaľ - tak nechám auto prezrieť a potom dumám a vypisujem....
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Tam sa toho proste zbav predaj ho niekomu a domov autobusom, vlakom, alebo lietadlom.
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Alebo este ostava, zatacaj len dolava. Pises, ze len doprava to strasne pisti.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

s tucsonom 2005 benzin nemozes byt 700 km nikde, aby tam nebol dostupny servis a urcite to nebude chyba, co ta zruinuje.Takze hajde dat pozriet v servise /nech pozru to servo/.
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Petzi napísal:Tam sa toho proste zbav predaj ho niekomu a domov autobusom, vlakom, alebo lietadlom.
aj toto je jedna z moznosti,ale neviem ci ty ako odbornik by si takto riesil dannu vec keby sa tu jednalo o tvoje....!
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Petzi napísal:Alebo este ostava, zatacaj len dolava. Pises, ze len doprava to strasne pisti.
:2f93: no coment
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Nakolko si myslim, ze sa dotycna osoba bavy tak som aj tak odpovedal. Sa zamyslite troska zena je na dovolenke a prve co ju napadlo je sem napisat ved zeny ani nevedia, ze existuje tato stranka a este forum s autami a ich zavadami.
kugar
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.07.2016 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kugar »

Tak ďakujem za rady, asi že som najprv chcela vedieť, či to nie je nejaká blbosť, lebo áno som žena a preto sa pytam vás, lebo sa nevyznám. Poisťovňa vraj hradí odťah do 3000..,ale nechcem ísť domov odtahovkou, ani sa vydať na cestu späť s tým, že možno nedôjdem... Takže ešte raz ďakujem... Už je v servise :3035:
kugar
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.07.2016 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kugar »

Petzi napísal:Nakolko si myslim, ze sa dotycna osoba bavy tak som aj tak odpovedal. Sa zamyslite troska zena je na dovolenke a prve co ju napadlo je sem napisat ved zeny ani nevedia, ze existuje tato stranka a este forum s autami a ich zavadami.
:40bd: nikdy nepodceňujte ženu... :38eb:

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní