Hyundai Sonata - ventilator

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterkocis
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.11.2011 10:11
Zdieľať na Facebook

Hyundai Sonata - ventilator

Príspevok od používateľa peterkocis »

Zdravim vedel by mi niekto pomoct,mam problem s vyhrievanim ventilatorom nejde mi mam digitalnu a neviem ci to moze byt poistky alebo odisiel regurator vent.kurenia dakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

5 krat som to musel precitat aby som to ako tak pochopil !!!!!! Co takto ked chces poradit najst si na napisanie problemu viac casu ako 10 sekund?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ja to ani chapat nechcem..ak niekto nevie popisat normalne problem, preco by som to mal ja lustit?

ludia, naucte sa uz klast otazky... :41c2:

aj do obchodu prides, a povies, ze "nieco by som zjedol, bude fajn, ked to bude nieco take na jedenie, a malo by to byt dobre a mohlo by sa to dat zjest..."
???

tak sa pytas v obchode?

cize este raz, pouzi ciarky a bodky, a opis ten problem nanovo...dakujem za pochopenie...
:2f93:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ved ja som to tiez lustil len preto aby som zistil ci sa z toho vykomolim a ci som dilino ja alebo zakladatel
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak mi pristavíš na pár sekund autiačik pozriem Ti poistky zadarmo
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mhlavaty mal si radsej napisat ze mu ich pozries za 10euro a bud by si zarobil alebo by sme konecne ludi naucili kus aj puzivat to co maju na krku
marcpol
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.08.2011 07:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcpol »

patko1 napísal:mhlavaty mal si radsej napisat ze mu ich pozries za 10euro a bud by si zarobil alebo by sme konecne ludi naucili kus aj puzivat to co maju na krku

Ajajáj !
Ty si mu ale ukázal, ako sa to má robiť !
Ty budeš asi námestník ministra dopravy, že ?
marcpol
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.08.2011 07:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcpol »

patko1 napísal:ved ja som to tiez lustil len preto aby som zistil ci sa z toho vykomolim a ci som dilino ja alebo zakladatel
Myslím , že aj tak ti ide viac o povyšovanie sa nad iných, než o nejakú pomoc. Bol by si fakt dilino, keby si niekomu len tak , zadarmo poradil !
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ked nevies ako som to myslel tak neries :b:
marcpol
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.08.2011 07:19
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Sonata - ventilator

Príspevok od používateľa marcpol »

peterkocis napísal:Zdravim vedel by mi niekto pomoct,mam problem s vyhrievanim ventilatorom nejde mi mam digitalnu a neviem ci to moze byt poistky alebo odisiel regurator vent.kurenia dakujem
Treba ísť od najpredpokladanejšej poruchy a to je v tom prípade prepálená poistka. Ak máš k autu dokumetáciu , nebal by byť veľký problém zistiť,
ktorá to môže byť, alebo ak ju nemáš, postupne vyberať a vracať späť všetky ktoré sú v poriadku čo je poznať podľa neprerušeného drôtika v jej vnútri.
A to až dovtedy, kým nenájdeš tú správnu.
Ak ju nenájdeš, potom je asi už najvyšší čas zájsť za niekým , kto sa aspoň trochu rozumie zákonom elektriny a dokáže napríklad spojením na priamo odskúšať ventilátory. Môj predpoklad je, že problém je ale v niektorej poistke.
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných