812 254
inzerátov
Pridať inzerát

Hyundai Santa Fe - vybitá batéria

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Hyundai fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
unknown-subject
Založený: 14 január 2019
Nabehané: 16 min
Predmet: Hyundai Santa Fe - vybitá batéria PríspevokZaslal: 14.01.2019 18:09   
Ahojte, dnes ráno som v pohode naštartoval, ale svietili mi kontrolky ručnej brzdy a batérie. Samozrejme ručná nebola zatiahnutá. Keď som ju zatiahol tak sa rozsvietila viac. Tieto kontrolky mi zvykli tak slabo svietiť aj predtým ale po chvíli zhasli, takže som to neriešil. Dnes ale svietili dlhšie, tak keď som zastavil som chcel skúsiť znova naštartovať či budú stále svietiť. Ale nenaštartoval som. Nevadí, išiel som teda do práce a že uvidím čo potom. Po práci som naštartoval ale opäť svietila ručná a batéria. Po pár metroch začali svietiť ABS, TCS a dokonca aj airbag. Auto išlo celkovo zvláštne, nešlo plynulo a malo zvláštny zvuk. Zblbla aj klimatizácia, nastavila sa samovoľne z 21° na 25°. Auto som odstavil, vypol a skúsil znova naštartovať. Už som nenaštartoval. Bolo to spôsobené vybitou batériou alebo to môže byť aj niečo iné? Ďakujem.
Citovať
patko1
Vážený člen - Gallardo (224)
Založený: 03 december 2007
Nabehané: 18 dní 5 hod 5 min
PríspevokZaslal: 14.01.2019 23:32   
ako prve mozno zmeraj dobijanie a znova podaj hlasenie. Problem moze byt rozny, napriklad zle kontakty alebo kostra atd atd kedze si uz predtym mal problem s par kontrolkami
Citovať
VLADY
Vážený člen - Gallardo (230)
Založený: 11 september 2007
Nabehané: 1 mes 0 dní 22 hod
PríspevokZaslal: 16.01.2019 14:19   
Alebo je niekde zatečený konektor alebo je niekde chýbajúca alebo slabá kostra a elektrika si hľadá cestu kade sa dá a potom takéto vianočné stromčeky na palubovke.

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Hyundai fórum