Hyundai i40 1,7 CRDI, 85 kW alebo 100 kW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

a tú o jablkách a hruškách poznáš?
basky
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 04.10.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa basky »

preco..? mas pocit, ze to som sa sekol? :)
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

basky napísal:preco..? mas pocit, ze to som sa sekol? :)
Asi kusocek ano. Nebolo by mudrejsie k i40 porovnat skor insigniu ako astru?
basky
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 04.10.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa basky »

ako jasne, je to par cm rozdiel, ale ta Astra je celkom "nafuknuta", ze si myslim, ze v tej cene a rozmerovo by mala stacit 3-4 clennej rodine. Len koli tomu, ze v akej cene si chalan pozera to auto.
A nove je nove.. :)
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

lubos zimovcak napísal:
Musí byť druhovyroba, lacné náhradné diely, dostupný servis.
Myslis ze na tie tvoje PSA a Italia vozy z roku 2012 a 2013 mas viac druhovyroby ako na hyundai? Podla mna ani velmi nie. Moja posledna skusenost. Minuly tyzden som kupoval krytky ostrekovacov na megan 2012 v pocte kusov 2. Tipni si cenu. Posad sa a hlaskuj somnou osemdesiatosemeur ano 88eur za dva kusky plastu o rozmere 5x5cm, Ziadna druhovyroba nie je. Ani jeden kus sa neda kupit, len sada dva kusy. No a pre porovnanie krytka tazneho haku aj s listou naraznikovou o rozmere asi 5x16cm na i40 som kupoval tiez origo v hyundai. Zeby za 11eur? Ano predstav si. To len aby sme si vsetci nemysleli ake su drahe diely na korejcov. Jaj a skoro som zabudol. Komplet obal vzduchoveho filtra na i40 crdi. Cize spodok aj vrch obalu za cenu 65eur. Skus si to zistit v PSA alebo vo VW alebo vo Fiate a potom sa tu vyjadri. A ked otvoris ten obal objednany v hyundai tak zistis je je v nom automaticky aj vzduchovy filter, kdezto u ostatnych automobilkach si ho musis vacsinou priobjednat a samozrejme aj priplatit.
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

basky napísal:ako jasne, je to par cm rozdiel, ale ta Astra je celkom "nafuknuta", ze si myslim, ze v tej cene a rozmerovo by mala stacit 3-4 clennej rodine. Len koli tomu, ze v akej cene si chalan pozera to auto.
A nove je nove.. :)
No lenze par centi hore dole obcas rolu hra. To sa len tak vravi ze na velkosti nezalezi :40bd: :40bd: :40bd: Ono asi ani tak nejde o to ze nove je nove. Zanovne je tiez dobre. Nafuknuta astra mozno je ale nafuknuta je aj i30ka. Takze preco tu pisat o astre a nie radsej o i30ke? Prave preto som pisal ze netreba miesat hrusky s jablkami
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

lubos zimovcak napísal:
P.S. také maličkosti ako nejaké krytky stačí bohate z búraných vrakov.
Tak to by som bol zvedavy kde u nas najdes i40 na diely, alebo megane 2012 hore, alebo range rover sport autobiography. Ja som to len pisal ako priklad ze netreba sa bat a zatracovat korejske auta a cenu ND
NorbertC
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa NorbertC »

odporucam i40 kombi uz len preto ze mas rodinku, 100kw ocenis na dialnici a do kopca, vybava ako napr xenony senzory, pripadne tie lepsie i40 ky maju aj velky display, ale to je na tebe
magic8
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.05.2006 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magic8 »

Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne za príspevky. Asi sa obzriem skôr fakt po kombíku a s tým silnejším motorom.. a pozrieť si nové auto v salóne možno tiež nebude od veci... Pred 2 týždňami som bol v Opel si pozrieť novú Insigniu (aj Zafiru..) a aj tam keď som povedal, že by som to chcel na s.r.o. cena klesla z 28 na 22... čo je dosť veľký rozdiel... tak možno skúsim aj v Hyundai.. možno je to podobné.. ale aj keď nie som nejak veľký autičkár, aj auto čo má ani ni 2 roky a 30000 km, servisované a kupované na SK nemôže byť dúfam zle..
autobit
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.10.2014 12:56
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Ak do rodiny tak určite kombi

Príspevok od používateľa autobit »

Rovnako by som volil kombíčko, ono sa to teraz možno nezdá, ale niekedy tie výlety s deťúrencami budú aj na viac dní alebo na väčšiu vzdialenosť a vtedy to človek rozhodne ocení
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Za prevoz vzduchu neplatíš nič, absolútne nie je čo riešiť

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných