Hyundai i30 - zatekanie do interiéru

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

nech to sklo vyreže akoby sa išlo meniť, da z neho dole stare lepidlo a nech dá nove lepidlo a znovu ho vlepí..
načo vyhadzovať sklo ktoremu nič nie je a platiť za nové..
a keby vyplnil tu medzeru čo je medzi oknom a karoseriou-teda začínajucou strechou silikonom a zatrel to prstom, aby to až tak nesvietilo tak by bolo po probléme..
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

My tam mame prasklinu takže jedna k jednej a dáme to komplet vymeniť. Ja len dúfam ze to je to celne sklo. Podľa testu s jarovou vodou bublinkovalo riadne. A taky dlhší pas je popraskany.
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

tak potom beriem späť-ak je prasklina treba vymeniť..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

mishka045 napísal:Ja len dúfam ze to je to celne sklo.
A čo iné prosím ťa?! Ten pórovitý plech? :41c2:
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

Je taka mala ale je. Tak sa utesujem, že to treba vymeniť aj tak. A prosím ta nevedel by si mi poradiť patram po tomto probléme a neviem na nič prísť. Keď nastarujem auto nemyslím ráno keď je studené ale tak napr keď je ako teraz cca 15 st začne mi kmytat otáčkami a cítim to aj na pridávani a uberani motorra cca 5s to trvá a. Potom otáčky sadnú a už to nerobí počas dňa. Až zas na ďalší deň napr to isté je to také mierne kolísanie ale štve ma ze ma 90 000 km a robí to takéto veci. Nahodou ci si sa s niečim nestretol. Ďakujem
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

treba v prvom rade odlíšiť či je závada elektronického, alebo mechanického charakteru..v prvom rade napojiť na diagnostiku a ak su všetky udaje v pohode, tak potom jedine nejaká špina a bordel v palivovej sústave..niekedy aj ten bordel čo je v palivovej sustave odhalí diagnostika ked niečo nedostáva to čo by malo..
Dnešné autá sa nedaju opraviť od monitora a ani v garáži bez diagnostiky..to je tak ako ked sem niekto napíše svieti mi kontrolka motora, ktorá môže signalizovať 20 rôznych poruch..od hociktoreho senzora, čidla atd..
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

Prepáč zabudla som napísať diagnostika je v poriadku, ideme meniť brzdy mechanik mal návrh prečistiť trysky atď.odrazu. :28b7:
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Asi by som skúsil iného mechanika, alebo predsa Hyundai servis, aspoň na zistenie závady. Sklo,brzdy.trysky....Čo ešte?
*Opravené
Naposledy upravil/-a niveaman v 29.05.2020 18:19, upravené celkom 1 krát.
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

Prepáč nepochopila som ta. Auto mam hyundai, sklo sa musí vymeniť to snáď asi nebudem riešiť s autorizovaným servisom a tie trysky a brzdy? To som nepochopila.
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

Aha pochopila. To bola ako irónia že? Bud rad ze ty také problémy nemáš. Kúpila som auto za 7000e mam ho dva týždne a už si pýta financie. Min 600 e teraz doň vrazim. A čo mám robiť? Len si to zabezpečiť a fakt nepotrebujem tvoje ironické komentáre. :3020:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Otázka je ako prebehla kontrola pred kúpou a koľko máš odložené na servis po kúpe.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kupujes ojete auto...z logiky veci nemozes pocitat ze nic nebude pytat :41c2: , uz si usetrila na kupe, nemozes usetrit aj na servise, ale teda mozes, len ci nebudes potom jazdit mhd ;-), v principe je uplne jedno za kolko kupis ! nikto normalny nevyservisuje plne auto pred predajom, ked sa vie ze ide z domu, tak co das donho tesne pred je cista strata v penazenke, pokial teda neratame zaplatanie nejaky hrubych veci, co by predaj zhatili :zga28:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Žiaľ, nepochopila si to správne. Úprimne ti radím ísť za iným mechanikom, že čo zisti on. Ako sama píšeš, tento ti ide meniť brzdy, vyčistiť trysky atď zrazu. Podľa mňa strieľa a skúša čo zabere. Skrátka si over poruchu aj inde.
To že si kúpila auto za 7tis.a pred dvoma týždňami, ti nezaručuje bezporuchovost. Prepáč, ale ty nevieš aké mám problémy.
A radím ti z vlastnej skúsenosti. Pred cca 8 rokmi som kúpil auto, tiež za cca 7tis a do troch mesiacov som na ňom menil reťaz za 700 eur. Ale poruchu som diagnostikoval v štyroch servisoch, aby som šiel na istotu s opravou. A mám ho dodnes a šlo už do neho cca 5tisic za opravy a spotrebaky.... myslis že tvoje bude za 0 eur?
Skrátka jazdenka je lotéria a treba mať na servis.
Držím palce a málo času v servisoch.
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

Ja viem ze to je tipos. Len vieš predsa mala nádej vždy je ze snáď sa to podarí s kúpou. Ďakujem za radu. :300f:
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Áno nádej umiera posledná :-) len aby neumrela aj peňaženka :-)
..Mal som 2 auta s 1.6 crdi, ale ako nové, lebo pri jazdenke riskovať drahé opravy alebo nebodaj DPF filter som nechcel. Aj keď boli v záruke.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], karool a 3 neregistrovaní