Hyundai I30 vs Kia Ceed

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Hyundai I30 vs Kia Ceed

Príspevok od používateľa koumi »

Zdravím páni, je tu niekto kto vie reálne porovnať ktoré z týchto áut má komfortnejší a tichší podvozok? Mám na mysli posledné modely od oboch značiek, klasika, žiadne športové pakety a klasické pneu R16... Najlepšie reálne skúsenosti, ďakujem
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Hm ked otvoris kapotu mas tam na jednotlivych dieloch obe nálepky Hyundai a Kia, mám Tucsona pred kúpou som sa bol previest aj na Kii Sportage aj na Tucsone, vybral som si podla pocitu auto sa mi zdalo komfortnejsie,dostal som aj vacsiu zlavu na Hyundai aj to zavážilo,Kia bola akasi tvrdsia uskákanejsia obe na 17tkach kolesach. .. chod na skusobnu jazdu pripadne si pozicaj auto na viac dni zaplatis smiesne peniaze ale budes si istý ze si sa spravne rozhodol.. Vela stastia pri výbere...
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

ono tie skúšobné jazdy sú dosť krátke aby človek zistil čo potrebuje, ale nevedel som že vedia aj požičať, asi to skúsim tak
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Oni auta tie vacsie autopredajne poziciavaju za denny poplatok cca 30-40 eur za den napr za ceedku, pozicias na vikend mas tam obmedzenie denne cca 200km,nad ramec tych km platis 10centov/1km,pozicaj vyskusaj uvidis... :28b7:
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Alebo si požičaj z požičovne. Vždy lepšie zaplatiť 40x7dní = 280 euro, ako kúpiť za 20000 euro a o rok za 13000 euro predávat, lebo mi nevyhovuje.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
straho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.06.2018 11:09
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa straho »

tazko povedat ako tieto dva modely som neskusal no mal som v rukach isty cas santa fecko a sorento a hyundai v tomto boji podla mna vyhral a plnej ciare hlavne co sa pohodlnosti a komfortnosti tyka
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných