Hyundai i30 kombi - stráca ťah nad 3000 ot./min.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

posunulo to riešenú vec ? Neposunulo,len ďalšie čítanie od veci pre históriu
14jarko88
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 05.02.2009 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 14jarko88 »

Tak páni o autíčko sa starám najlepšie ako viem auto bolo nalogované a nezistili ani chuja to je jedna vec samozrejme v autorizovanom servise ale zaplatiť som musel 89 euri filtre si mením sám čiže žiadnu bodku si tam dávať nemusím ani nijako značiť. Palivový filter mením sám každé dva roky olej mením každých 10 000 km. atď....veľa vecí si viem porobiť sám a nepotrebujem vyhadzovať peniaze len tak je to forum ako niekomu poradiť a slúbil som odpoveď chlapcom čo mi sem odpísali na začiatku a podakovať im tak asi tolko a ak niekomu pomohlo aj toto alebo pomože tak aj kvôli tomu ja toho viem tiež dosť o autách tak keby niečo rád poradím ale toto bol oriešok proste :42f9:
Patrik151
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.04.2023 17:53
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai i30 kombi - stráca ťah nad 3000 ot./min.

Príspevok od používateľa Patrik151 »

Ahoj 14jarko88 mam presne to iste auto aj motor ako ty presne istý problém, vieš mi prosím poradiť v akej časti sa nachádzajú tieto sitka? Ďakujem.
samelo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.04.2023 21:09
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai i30 kombi - stráca ťah nad 3000 ot./min.

Príspevok od používateľa samelo »

Ja som mal čosi podobné, žiaden ťah a motor v núdzovom režime, čím skôr na dobrú diagnostiku a tam to ukáže, volal som do servisu a technik mi odporučil čím menej jazdiť v tomto stave, môže sa poškodiť aj čosi iné v motore. EGR ventil je dosť drahý, to je fakt, ale treba ho vymeniť ak je vadný.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní