Hyundai i30 Go Brazil dodacia lehota

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

majo0611
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.06.2014 16:19
Zdieľať na Facebook

Hyundai i30 Go Brazil dodacia lehota

Príspevok od používateľa majo0611 »

Ahojte, planujem kupit Hyundai i30 Go Brazil ediciu. Neviete niekto aka je dodacia lehota pre toto auticko? Dakujem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak v Showroome netušia....Tu to bude z prvej ruky relevantná info . :-\
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

riesit taketo veci na fore je ozaj kus nemiestne, len aby sa nestalo ze kym sa zorientujes bude go brazil uz vypredany a bude uz len go ukraina limited
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

BY ma zaujímalo čo je na tej edícii také výnimočné že sa ti na nu oplatí čakať, dali nálepku na kufrové dvere a nejakú bonusovú výbavu?

Absolútne by som to neriešil, áut ako sračiek, predajcovia potrebujú predávať, nie je dôvod sa upierať na jedno auto a ešte k tomu čakať neviem ako dlho na dodanie
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

neverím, že si kupuješ auto a budeš jazdiť v premávke medzi občanmi/vodičmi, keď sa pýtaš takúto KRAVINU, už teraz sa bojím a dúfam, že ťa nikde nikdy nestretnem - v showroome sú zamestnanci, treba sa ich pýtať.
mustafaibrahim
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 07.03.2012 07:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mustafaibrahim »

ale tak zasa je to dobra kupa - ved 1,4 kratka je uz len o cosi drahsia ako par km u susedov v cesku 1,6 v kombiku, o sirokej ponuke predvadzaciek na stranke ceskej nehovoriac - hotove - ihned k odberu a oproti SK ostane este aj na dovolenku
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

dokonca, v Hyundai maju este vlastnu evidenciu skladoviek - ktoru nevidno cez web pre zakaznika.. Zajdi do ceska, nechaj si spravit ponuku tam - je dost pravdepodobne, ze si vyberies aj zo skladoviek.
robochlop
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.03.2014 08:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robochlop »

Súhlasím s kolegami vyššie, V Čechách ušetríš aj viac ako 20% oproti Slovensku, daj si urobiť viac ponúk.
majo0611
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.06.2014 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majo0611 »

ja som len chcel vediet ci niekto nema s tymto aktualnu skusenost a nemuseli ma poniektori hned tak zotret, ked este definitivne nie som rozhodnuty... Ano moja chyba ze som sa tu vobec pytal asi...

Kazdopadne dakujem kazdemu za jeho reakciu \ radu
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nechcem poučovať .... tak si to aj tak mal formulovať do otázky.....že chceš nejakú osobnú skúsenosť od dakoho kto objednával. :-\
Si sa vyslovene pýtal na dodaciu lehotu na konkrétne auto...A to Ti ozaj nik ako predajca nepovie ...A tiež nieje predajca ako predajca jeden je ústretovejší viac, iný menej.
majo0611
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.06.2014 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majo0611 »

Ano, je pravda - formuloval som to zle to priznavam.
nordblanc
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.12.2008 19:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nordblanc »

... ja ti odpoviem trochu konkrétnejšie.... 27. marca som objednával edíciu Family (je to presne to iste akurát teraz to importér premenoval kvôli majstrovstvám)a auto som preberal 10. 6. na predajni. Momentálne treba ale 1 mesiac pripočítať, v lete sú celozávodné dovolenky vo väčšine fabrík, ale ako písali ostatní.... jedinú zmyslu plnú odpoveď ti dá predajca u mňa sa trafil na +- 2 dni presne...
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných