Hyundai i30 2009 - cievka kompresora klimatizácie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Marekch77
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 30.01.2017 11:24
Zdieľať na Facebook

Hyundai i30 2009 - cievka kompresora klimatizácie

Príspevok od používateľa Marekch77 »

Pozdravujem. Odišla mi klíma a v servise mi povedali, že je to cievkou kompresora. Ale že tú oni nemenia, len celý kompresor, a ten vraj u nich stojí cez 1000 eur. Mám Hyundai i30 CW, rok výroby 2009, 2-liter, 103 kW/140 koní, M6. Existuje pre tento model možnosť výmeny aj len samotnej cievky alebo sa musí meniť celý kompresor? Ak je to možné, kde by som tú cievku mohol zohnať? Ďakujem.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

1000€ za kompresor - ina ryža :)
Že si to ty a že je utorok :

http://autodielyds.sk/code/HELLA|HEL[sp ... -140325636

2 roky záruka a valíš.
Za 350€ len pre teba bratm... :zg282:
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

tu ho máš aj s prirážkou autokellly...http://www.autokelly.sk/Product/HE-8FK3 ... 3;32106493
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

to bude najskor fabricky repas. to nevadi, no taka mala rada, poriadne si prestuduj podmienky pripadnej reklamacie. vsetci vyrobcovia kompresorov chcu aby sa zaroven menil minimalne aj vysusac a expanzny ventil. a preplach. bez preukazania ze bolo menene a vykonane vsetko co pozaduju to velmi radi a rychlo zhodia zo stola
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Zmenit servis, ist inam, tam nech opravia bud cely kompresor vymenit, alebo ak je chyba skutocne v spojke, tak mozno len samostatnu spojku (cena dielu cca 35€), zalezi od toho, ci sa da na ten kompresor zohnat.
Kompresor Lucas sa da kupit podstatne lacnejsie (nieco cez 200€).
Marekch77
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 30.01.2017 11:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekch77 »

m... napísal:to bude najskor fabricky repas. to nevadi, no taka mala rada, poriadne si prestuduj podmienky pripadnej reklamacie. vsetci vyrobcovia kompresorov chcu aby sa zaroven menil minimalne aj vysusac a expanzny ventil. a preplach. bez preukazania ze bolo menene a vykonane vsetko co pozaduju to velmi radi a rychlo zhodia zo stola
Fabricky repas? Ktory - ten drahy zo znackoveho servisu alebo tie, co tu uvadzaju ostatni? Vdaka za upozornenie, pozriem si to potom. Dufam, ze bude stacit vymenit len tu cievku. Dostal som aj pm, kde mod pise, ze je mozne menit aj cievku (mam od neho aj linky).

Dakujem aj ostatnym za odpovede. Ten servis je znackovy servis Hyundai, takze ziadny div. Ale predrazenie o 700 eur, to som ozaj necakal.
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní