Hyundai i30 - kmitanie otacok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Hyundai i30 - kmitanie otacok

Príspevok od používateľa mishka045 »

Ahojte chlapci, prosím vás keď nastarujem auto a podotýkam robí to keď je teplejšie napr okolo 15 stupňov, začne mi mierne kmytat otáčkami a je to počuť aj na motore, keď si pridáva a uberá otáčky. Trvá to 5s a potom mam chvíľu kľud a neskôr zase. Keď je studené to nerobí. Diagnostika neukázala nič. :342a: hyundai i 30 2014 rok 1.6 crdi
Používateľov profilový obrázok
jaroslavelektro
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 23.05.2019 07:27
Bydlisko: východ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaroslavelektro »

Dobrý večer a ako sa to chová keď sa motor zohreje a je už prejdených zopár Km? , keď ja to vstave kolísania ten motor aj chveje? Požívate aj nejaké additívum do plavila.

aký je nájazd Km?
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

Robí to občas. Zatiaľ som to zaznamenala dva krát za 14 dní. Auto sa nechveje ale je cítiť keď pridáva a uberá plyn. Km ma 91 000. Tankujem kvalitnú naftu. Robí mi to len keď naštartujem a to nie je zima vonku, nie je to ani prvý štart v danom dni. Potom drží otáčky pekne.
mishka045
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2011 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishka045 »

https://youtu.be/7m9yOXEwvFY nasla som uplne rovnaký problém. Snáď mi pan odpustí že som si požičala jeho video ale autor mi moc neporadí lebo prispevok je starý. Tak možno vam to čosi napovie. :zga27:
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných