Hyundai Getz - elektrika interiér problém

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Hyundai Getz - elektrika interiér problém

Príspevok od používateľa Marekskk »

Zdravím.

Mám problém s daným autom, menil som včera žiarovku v interiéri v strede, dal som novú raz preblikla a odvtedy mi nesvieti to svetlo, svetlo v batozinovom priestore, rádio neide, zadná hmlovka tiež neide.
Kontroloval som poistky, asi 6ks mi po premerani vyhodnotilo ako zle, vymenil som ich a to isté. Kde je problém prosim? Getz má poistky v interiéri vľavo dole od volantu a pri baterke pod kapotou, viac nikde nie? Čo s tým je?

Ďakujem.
lauryl
Príspevky: 338
Dátum registrácie: 04.05.2006 21:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lauryl »

Ahoj, ak to co pises je fakt, tak takto od PC je len jedna rada dobra a to zaniest to do servisu.

Nechcem ta strasit ale 6 vypalenych poistiek nie je ziadna sranda... A poruchou len jedneho zariadenia asi nedosiahnutelny stav.

Aj napriek tomu, ale moze byt problem v tom, ako si ich ako zle vyhodnotil. Ako presne si tie poistky meral? Ak si skuseny elektrikar a moja otazka ta uraza, tak sa ospravedlnujem, ale aj ja som na zakladnej skole skusal sklenene poistky tak, ze som ich pripojil na zdroj a ked svietili, tak pre mna boli OK, tie co nesvietili neboli...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Pozri servis neriešme chcel som skôr počuť odborný názor. Stalo sa to tak ako som napísal. Meral som ich skusackou jeden vývod na kostru druhý na poistku. Všetky svietili okrem cca 6 poistiek 10A. Každú jednu som aj tak skúsil vymeniť a nič.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Poistky som kontroloval ako v motorovom priestore tak aj v interiéri. V motorovom priestore sú všetky OK, v interiéri ako som písal.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Tak som to aj meral....
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných