Hyundai Getz 1.5

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uwa0940759758
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.10.2016 11:33
Zdieľať na Facebook

Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa uwa0940759758 »

Zdravím vás mám auto Hyundai Getz 1,5 cdti ročník 2006. Mám jednu závadu na aute ked sa rozbieham na aute a preradím to je jedno na akéj rýchlosti to je robí to na každej a ked chcem ist plynulo na rýchlosti tak začne strašne trhať celé auto čiže ked uberiem a jemne idem na plyne začne auto trhať. Diagnostyka ukazovala tušim EGR klapka či čo neviem vymenená je a robí to stále pozerai aj silenbloky nič.nevieme si rady už. Vieťe poradiť niekto??? Vďaka za kazdú radu.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

...či čo neviem ...
Tu asi radiť inak ako veľmi všeobecne nebude dať.EGR je v hra ako možná príčina.Výmena za nový je jedna vec,jeho správna práca je vec druhá.Aj nový môže byť problematický pre nesprávnu prácu vecí na ktorých je závislá jeho práca.Dokonca on sám (ten starý) nemusel byť príčinou ani v prípade že bol diagnostikou vyznačený v chybových hláseniach
uwa0940759758
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.10.2016 11:33
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa uwa0940759758 »

Ten EGR ventil to je? Už nevykazuje chybu na diagnostike ked ho vymenili. A robí to stále.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to ventil ktorý v nízkom a strednom zaťažení motora vráti časť spalín do sania.Emisná požiadavka.
Z toho že výmena nepriniesla nič sa nedá vyvodiť nič,EGR a overenie jeho práce je jednoduchá záležitosť a treba ho urobiť ak nemá nastať tento stav.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Váha vzduchu je na tom ako?
Koľko to má km?? Išla hore spotreba?
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa pogo-roll »

fixinel napísal: 11.03.2023 18:22 neviem vaha vzduhu kolko ma vahu, km neukazuje a spotrebu tiez neviem nakolko len tankujema jazdim....
konecne... tvoje fundovane odpovede tu chybali ako soľ :40bd:
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Sviecky si kedy menil, palivovy filter bol niekedy meneny, tankujes vzdy plnu alebo len za 5€, do sevisu nejakeho chodis alebo si to len doma na dvore nejak lepis dokopy?
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa jaster-83 »

milanovanocnamora napísal: 12.03.2023 18:13 Dedo moderátorský nechápavý, jaster sa pýta na sviečky pri dieslovom aute! :3c90:
Zial som len bezny smrtelnik, stane sa....a co teraz?
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa fzubaty »

No neviem. Aj diesel ma sviecky. Volaju sa zhaviace sviecky. A teraz co?
peknychlapec
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 27.02.2023 21:05
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa peknychlapec »

mhlavaty napísal: 12.03.2023 18:39 Hajzel zádrapčivý,nemusíš čakať na každú mýlku ako kura na flus
Je to jeho zmysel života…
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa pogo-roll »

ale chlapci nehadajte sa obaja mate pravdu ...teda tu svoju ... ale tie urazky typu dedulo senila a podobne su fakt uz totalne bahno ::: :::
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa pogo-roll »

mne tu zmazali viacero prispevkov bezdovodne a tiez som nevyhlasil "džihád" administrátorom ... neviem ci nejake zmazane prispevky su dovod na dlhorocnu zatrpknutost a sebaprezentaciu ako totalneho primitiva nadavkami s odkazom na vek a pod... ze si este aj nick das ako "milanovanocnamora" vsak uznaj ze je to smiesne ... a to ze zadrapavas a snazis sa zosmiesnovat vo vacsine prispevkou je fakt a je to tiez uplne zbytocne ... myslim ze mnoho ludi ktorym odpises do temy velmi rychlo olutuju ze sa vobec daco pytali ::: ano ludia sme rôzni mame rôzny spôsob komunikacie ale vsetko by malo mat svoje hranice :4012:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico útočí na Milana preto, že sa s ním osobne nepozná. Ja ano, a svoje pocity viem vyjadriť jediným slovom - OBDIV, fakt klobúk dolu pred Milanom ako človekom, a jediné čo banujem že nemôžme mať obaja znova 15 a poznať sa už vtedy. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nestačí že si zlomyselný,vyslovene zlomyselný,vždy a všeade kde sa dá,ešte aj klameš a poriadne.O mňa nejde ani trošinku,si hnusný a provokačný na ľudí na fóre.Len ty vieš prečo to robíš.samozrejme si sa dostal do konfliktu z moderátorom,len jedným...mnou.Lebo každý iný sa vybodol s tým čokoľvek robiť.Až po dlhom boji si bol vyhodený.Po čase opäť späť,ešte hnusnejší.Zase boj kde už som si prestal aj ja vyberať slová,nuž áno,dostal som jednu kartu na výstrahu a mal som nejaký čas odobraté niektoré sekcie.Samozrejme ak ti niekto chce urobiť okato natruc,čo vedenie fóra bravúrne ovláda,oklieštili mi mederovanie práve na sekcie ktoré som kedysi ja vlastne žiadal zaviesť...škoda reči.Predchádzajúce vedenie bolo na inom brehu rieky než je súčasné.Kadečo sa dalo,spolupráca existovala,zavádzali sa dobré a užitočné veci.Teraz nula...ešte aj od toho menej,skapal pes.Moderovanie...kým to je tak ako je a trvá tento stav chlieva,nechávam veci prakticky bez reakcie.Jediné čo žiaľ platí,je že pokiaľ človek upratuje nejaké hovno,nutne z neho nebude raziť voňavka.Nikdy som nemyslel že dokážem niekomu verejne napísať že je chuj,dnes je to skutočnosť.Nutnosť použiť jazyk akému rozumieš.Niet sily ktorá urobí z nejakého hajzla solidného a dobromyselného človeka.Človek čo si zmení nick na Milanovanocnamora len pre zlo ,to je proste extra axkrement
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

milanovanocnamora napísal: 13.03.2023 14:06 Totálne bahno je keď moderátora robí senilný dedo, ktorý o tej práci nemá ani len šajnu a maže len to čo sa jemu nehodí! :3c90:

Klameš len sa práši a dobre o tom vieš.Nechaj si vyhladať čo kde a komu som niečo vymazal.Celé tvoje pôsobenie je o zlomyselnosti,protivnosti,stačí čítať príspevky,názor si hravo urobí každý.Jediný cieľ prečo sa navážaš do každej témy nech je o čomkoľvek,je niečím ľudí naštvať,naznačiť že sú hlúpy,že sa nevedia opýtať atd atd .Pokojne nech z teba urobia hoci aj moderátora,ja akurát vymažem túto adresu

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných