Hypermarkety

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Hypermarkety

Príspevok od používateľa Fofro »

Chcem sa opýtať,čo všetko,aký neznačkový priemyselný tovar (nielen na auto) kupujete v hypermarketoch ?
Čo sa vám osvedčilo a čo naopak boli totálne šmejdy ?
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Re: Hypermarkety

Príspevok od používateľa bbbr »

Fofro napísal:Chcem sa opýtať,čo všetko,aký neznačkový priemyselný tovar (nielen na auto) kupujete v hypermarketoch ?
Čo sa vám osvedčilo a čo naopak boli totálne šmejdy ?
Prepáč, ale myslíš si, že túto tému si založil na správnom fóre?
tomasht
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 16.06.2008 13:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomasht »

ja zvyknem kupovat v hypermarketoch hlavne kvapalinu do ostrekovacov... niekedy zaciatkom jari a koncom jesene sa da kupit do zasoby v dobrej cene :) a hlavne niektore kvapaliny nesmrdia tak, ako tie parfumovane z benziniek... no proste des...
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

......nepomylil si si to tu s pokecom.sk......?
Aaale,kasli na to. Ja kupujem v hypacoch rozteky,chlebik,ale aj salamku a minule som kupil aj jablcka a kvalitou sa mi zdali velmi dobre. Celkovo by som to zhodnotil ze sa mi to tam pozdava aj kvalitou aj to ze si mozem zaparkovat svoje auto na veeelikom parkovisku a hlavne zadarmo. A este je vies co super? Ze aj igelitky davaju zadarmo,teda okrem jedneho. Vies ktoreho?? Hadaj.... A ty co chodis nakupovat do hypacov??? Hm..... pochval sa......
toyot
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 14.03.2009 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toyot »

včera som kúpil do auta tú striebornú foliu na čelné sklo za 1 euro :41c2: ,ináč velmi zaujímavá téma :41c2: kupujem vetšinou kvapalinu do ostr., sprej na palubovku a iné somariny.
Bohus80
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 04.06.2007 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bohus80 »

Minule som kupil kvapalinu do ostrekovaca 5L v akci za tusim 2 ecka, ale kvalita o hovne. Vobec neodstranuje prilepeny hmyz. Totalne zriedene, uz nikdy viac. Nizka cena je takmer vzdy na ukor kvality.
qwerty232
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 08.04.2010 10:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwerty232 »

toyot napísal:včera som kúpil do auta tú striebornú foliu na čelné sklo za 1 euro :41c2: ,ináč velmi zaujímavá téma :41c2: kupujem vetšinou kvapalinu do ostr., sprej na palubovku a iné somariny.
v ktorom ? aj ja chcem za 1€ :D
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Re: Hypermarkety

Príspevok od používateľa x77x »

Fofro napísal:Chcem sa opýtať,čo všetko,aký neznačkový priemyselný tovar
....no vies niekedy maju dobre akcie na mlieko , kuracie prsia alebo banany , inokedy mineralka za dobru cenu a dokonca aj flasa dobrej wisky ako J.Daniels , Jim Bean ,J. Walker ..... zalezi od akcie... kur_va co ma tato tema spolocne s automobilmi .... olej odtial nekupujem ani ine pi_covini maximalne niaky osviezovac do auta alebo vodu do otrekovacov..
toyot
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 14.03.2009 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toyot »

qwerty232 napísal:
toyot napísal:včera som kúpil do auta tú striebornú foliu na čelné sklo za 1 euro :41c2: ,ináč velmi zaujímavá téma :41c2: kupujem vetšinou kvapalinu do ostr., sprej na palubovku a iné somariny.
v ktorom ? aj ja chcem za 1€ :D
V Te..u v HE môžeš skočit ale mali už len dva ks za 1,1eur lol :40bd: :40bd:
Naposledy upravil/-a toyot v 05.07.2010 13:22, upravené celkom 1 krát.
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

tomasht napísal:ja zvyknem kupovat v hypermarketoch hlavne kvapalinu do ostrekovacov... niekedy zaciatkom jari a koncom jesene sa da kupit do zasoby v dobrej cene :) a hlavne niektore kvapaliny nesmrdia tak, ako tie parfumovane z benziniek... no proste des...
tie smradľavé a neúčinné náplne ani len nemôžem cítiť... osobne kupujem koncentrát sonax a liter rozriedeného koncentrátu ma stojí menej, ako najlacnejšia zmes do ostrekovačov z tesca, či lidla. Sonax navyše veľmi, naozaj veľmi slušne odmasťuje sklo a odstraňuje hmyz, čo sa o koncentrátch z tesca nedá povedať...

jeden sonax, z ktorého spravím 100 l má cenu na pulte na čepacích staniciach OMV cca 7 €. Bezkonkurenčný pomer cena/výkon.

Pred tým som bral koncentrát CW1:200, ale už ho dlho nemôžem nájsť, bol ešte lepší a mal super rain-off efekt.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Re: Hypermarkety

Príspevok od používateľa bbbr »

BLINDSIDE napísal:
bbbr napísal:Prepáč, ale myslíš si, že túto tému si založil na správnom fóre?
Prepáč ale písal som ti SS a slušný človek odpovie, či ?
Samozrejme máš pravdu. Prepáč, nevšimol som si ju. Nebol som tu za posledné dni veľa. Už som ti odpovedal.
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

Ja v takýchto obchoďákoch kupujem chémiu do ostrekov, stierače, refelxnú fóliu, niejaké škrabky na zimu. Poistky.
Nedávno som kúpil v Hypernove 2T -onový hever.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Re: Hypermarkety

Príspevok od používateľa bbbr »

x77x napísal: kur_va co ma tato tema spolocne s automobilmi .... olej odtial nekupujem ani ine pi_covini maximalne niaky osviezovac do auta alebo vodu do otrekovacov..
Ja som sa tiež pýtal a odpoveď sa mi nedostala. Hlavne, že mne tu LOCHNESS z času na čas maže celkom pekné, nie tak od veci príspevky.
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

Bohus80 napísal:Nizka cena je takmer vzdy na ukor kvality.
Takmer ... ja hovorím,umenie je kúpiť kvalitu za malý peniaz :zg282: .
Značkový výrobok za veľký peniaz kúpi každý.Z toho nemám pocit "výhry",Ale vyňúrať dobrý výrobok za pár šušníkov ... hmm.
Onehdá som kúpil v Hypernove strešný držiak na bajk ... za 20€.Na netovom predaji jedna firma ponúkala ten istý typ za 60€ ... a minulý týždeň som ho v Carrefoure videl v regáli za 16 €.
O tom to je ...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

BLINDSIDE napísal:A vieš akú úlohu v tomto reťazci zohráva NICK ? :40bd:

No ak si už ty VIP tak potom kto nie je? :d :D

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných