Hudba pre dieta v aute samostatne

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Hudba pre dieta v aute samostatne

Príspevok od používateľa krason »

Ahojte, neviem ako to spravne opisat, ale pokusim sa a mozno ste sa s tym stretli:
Moje auto : VW s radiom 315 RNS a moja mala dcera vkuse chce pocuvat jej pesnicky : Jankaa Danka atd.

Mne to uz lezie na nervy.AKO je krasne, ze je dieta pri tom v klude, ale mne z toho J...e

Neexistuje moznost na tom radiu kvazi dat to na sluchatka?

Najlepsie by bolo jej dat samostatny okruh hudby na sluchatka a ja nech si pocuvam svoju hudbu.

Popripade dat na strop LCD, pretoze za chvilu aj maly bude mat rok a o chvilu aj on zacne.

Este upravim prispevok : nechcem uz nic dorabat, ziadne kablovacky. maximalne napojit na 12 V... a viem ze existuje tablet, ale nechcem ho stale davat a vyberat ( koli odcudzeniu).. ja uz neviem

Dakujem za rady
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kamo nechaj deckam radio, nech si tam sragory pocuvaju, ty si daj sluchatka na mobil a mas to vyriesene, ja to tak robim a ma to vyhodu, ze ma ani stara kecami nerusi :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

:D :D prave tomu som sa chcel vyhnut :)
To ze staci, ked idem z Petrzalky do Ruzinova a furt Janka a Danka ... ale pamatam si z toho ....ot
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A skúsiť začať s výchovou detí??? Raz aj tak budeš musieť povedať môj dom moje pravidlá? moje auto moja hudba.
Môj najmladší má 21 a bežne mu zruším hudbu pretože ..... generačný rozdiel. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tato, len on ma male decka, co zatial doma sefuju lol, postupne sa to preklopi a oni si tie sluchatky same nasadia instinktivne, uz aj kvoli rodicovskym blbym kecom :d :D
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

ale nedam malej po za usi :D
asi to poriesim lcnym mp3 prehravacom v odkladacke.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nikdy som nepoužíval fyzické násilie , ale možno doba je inde . U nás doma nikdy decká "nešéfovali" ,vždy to bola žena alebo svokra :40bd: :40bd: :40bd: Ja som ani nezvyšoval hlas. Podla mojich svokrovcov bolo pre deti už dosť velké privilegium ,že nám nemuseli onikať. Starým rodičom automaticky vykali. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

vtedy to bola ulava :D teraz je to unava
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Idete na to chlapci úplne blbo.Spievajte si z detmi spolu,vydržia to nejaký čas z nadšením ale zakrátko príde čas keď budete darmo žiadať aby ste si spolu spievali,nebudú a nebudú
Veľmi zle na to idete
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Ak spievam text, tak mala povie : Oci mozes byt prosim ta ticho Nepocujem a daj hlas ! a co mam neposlucat ked dieta povie slovo prosim ? :)

cize ani rozpravat sa so zenou nemozem ani nic...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vzdávam sa,sem tam máme vnúčikov na týždeň dva,a celkom si viem malého generála predstaviť.U nás funguje autorita babiny (učiteľka na dôchodku) takže platí...väčšia berie a demokraticky sa uznesú na tom,že platí čo povedal tatinko...máte počúvať dedka a babku :)

Priznám,aj ja malej princezne neviem prikázať,resp byť dôrazný,ale babina to istí
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 20.09.2016 22:09, upravené celkom 1 krát.
Cumo
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 05.09.2007 18:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cumo »

Aj keď nie som príkladný otec no ja by som si v aute slúchadlá nedával nikdy . Dôvodov je veľa . Minimálne nebudem počuť RZP atď alebo dusiace sa dieťa na zadnej lavici. Keď bola mensia vyriešil som to dvd prehrávačom na opierke hlavy a slúchadlá malej ale tak aby ona nemohla regulovať hlasitosť... obaja sme mali svoj svet ,klud a hudbu .. ale od mala som jej púšťal nejaku hudbu čo mám rád 80-90 te roky a teraz keď je väčšia brazdime cesty s takými pesničkami sem tam niečo novšie a pohoda sem tam aj spolu zabeekame .
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mhlavaty napísal:Idete na to chlapci úplne blbo.Spievajte si z detmi spolu,...
To by som vyfackal sám seba :-) a hneď na to by ma vyfackalo okolie :-) Ja spievať skrátka neviem
bajo777 napísal:... ty si daj sluchatka na mobil a mas to vyriesene, ....
Sluchátka za volantom? Ojoj, veľmi zlý nápad
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zase nebuď skromný,čo by si nevedel.Pozri koľko somárov nič nevie,nie len spievať a kam to dotiahnu.Stačí chcieť,vraj kde je vôla ,tam je cesta
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

u nas to istilo hovorene slovo na kazete, tie rozpravky a pribehy co bezali v slovenskom rozhlase/priznam sa bavili aj mna/. Na dlhsie cesty manzelka vzadu a obrazkova kniha v ruke. V skolkarskom veku deti uz museli pocuvat to co som chcel ja... v tomto dam zapravdu ocovi, od malicka deti vedeli kto doma "sefuje".

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: dedakob, jarykos, mhlavaty, minac a 63 neregistrovaných