Hostesky na automobilove podujatia

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

vies co sa mi paci na ludoch? ked sa registruju kade tade po webe, pouzivaju stale jeden a ten isty nick :-)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Mňa by skôr zaujímalo ako sa tu taká pekná zuzka dostala resp. čo tu robí? :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veď vidíš kvôli ktorej téme sa registrovala, nie? :41c2:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...Zuzka...,mne smelo mozes poslat foto,som cestny predseda a juror podkrivanskych pilcikov...,predseda a juror detvianskych dochodcov..,tych funkcii mam ako mraku a teraz som samozvany predseda...rallye hop-sup hostess...
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

ďakujem bohu za funkciu "sledovanie tejto témy", krásna baba. :3dcline: Zuzky sú najkrajšie, jednu mám doma :pusa:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

SusynQa napísal:Viem že tieto príspevky sú už dosť staré, ale ak by náhodou ešte niekto hľadal nejaké hostesky, tak sa hlásim !!! :D Na fb som ako Zuzana SusynQa Madarászová, tam ma môžte kontaktovať :)
Asi začnem navštevovať fejsbúk :3035:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

lukas.bubo napísal:vies co sa mi paci na ludoch? ked sa registruju kade tade po webe, pouzivaju stale jeden a ten isty nick :-)
Ako kto :-\
SusynQa
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.06.2012 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SusynQa »

Človek by ani neveril ako sa tu dá pobaviť na niektorých príspevkoch :D Dala som si tú námahu a prečítala som si celú konverzáciu od jej založenia.

No veruže máte skreslené predstavy o hostesingovej a promotingovej práci. Venujem sa tomu už nejaké 2 roky, bohužial nie aktívne, skôr príležitostne ak sa niečo v okolí vyskytne. Väčšina agentúr ponúka babám cca 2,50€ na hodinu a nemaju nič preplatené , prinajlepšom je to tak 3,50 .. vyššie sumy su len na veľmi exkluzívnych miestach ;) Napríklad za módnu prehliadku som dostala 20, tak isto aj za hostesing na koncerte alexandrovcov ale zase to by som súhlasila s tým "odpracovanie si vstupenky" lebo tak nejak aj stála ak nie viac. Ale zase by som ani nepovedala že to bola robota :D Na začiatkom som ľudom ukázala kam si majú ísť sadnúť a ostatok veget v zákulisí.

Čo sa týka tých festivalov, sledovala som teraz dosť rôzne ponuky, stále hľadajú niekoho, hlavne do výčapu a za smiešne 2€ na hodinu, lenže tam fakt musia makať ako blbí.

Teraz späť ku mne :D Tak je dobre no že ste si našli, aspoň ja nevyzniem že sa rada ukazujem ;) :D Ale tak venujem sa fotomodelingu - SusynQa ja jednoducho nick ktorý nedám za nič a baví ma sa poď ním všade registrovať.

A milé že som vzbudila taký záujem :D nečakala som to, dostala som sa sem jednoducho, cez google :D keď som hľadala nejaky job hostesky. Autá mám rada, tak prečo nie, za skúsenie/napísanie nič nedám.

Dúfam že som sa vyjadrila ku všetkému čomu som chcela :)
pinarello
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 06.12.2011 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pinarello »

Zuzka proste máš tu úspech... Že pobaviť? Tomu ver a to si čítala iba jednu tému :4090:
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

éééj dievka moja, teba by som aj za nevestu. múdro píšeš. kým začne dievka veľa zarábať, musí sa veľa, veľmi veľa napretŕčať.
Držím palce a nedaj sa pokaziť.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Sliedic napísal:Ako kto :-\
no jasne, ja tiez pouzivam rozne nicky, ale Zuzka mi (a asi nielen mne) vcera dost ulahcila smirovanie :3035:
a pobavilo ma to najma v suvislosti s tym, ako nam Zuzka napisala, ze nie je len tak na obzeranie :-) Zuzi nic v zlom
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Takže nie som sám, čo si občas dá do google nejaký nick :D
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

bud si isty, ze okrem teba viem minimalne o dvoch dalsich ludoch, co robia to iste :-)
porucikivan
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.10.2023 11:01
Zdieľať na Facebook

Re: Hostesky na automobilove podujatia

Príspevok od používateľa porucikivan »

Dufam, ze touto otazkou nikoho neurazim, ale prosím vás, máte niekto skusenost? potrebujem na akciu hostesku a kamarat mi poradil, že mal baby zo stranky marhulky a že tam našiel pekne baby za normalne ceny ale ked si tu stranku otvorim, tak si nie som celkom isty, či by tie baby boli seriozne. alebo len musim najst tu spravnu? no neviem. poradite niekto? https://www.marhulky.sk/
db69
Príspevky: 920
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Hostesky na automobilove podujatia

Príspevok od používateľa db69 »

porucikivan napísal: 31.10.2023 11:05 Dufam, ze touto otazkou nikoho neurazim, ale prosím vás, máte niekto skusenost? potrebujem na akciu hostesku a kamarat mi poradil, že mal baby zo stranky marhulky a že tam našiel pekne baby za normalne ceny ale ked si tu stranku otvorim, tak si nie som celkom isty, či by tie baby boli seriozne. alebo len musim najst tu spravnu? no neviem. poradite niekto? https://www.marhulky.sk/
pekná reklama.

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných