Honda CRV 2005 2.2 diesel - nekúri

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

easton87
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 04.11.2013 11:30
Zdieľať na Facebook

Honda CRV 2005 2.2 diesel - nekúri

Príspevok od používateľa easton87 »

Dobrý deň,
mám problém auto slabšie kúri aj po prejdení dlhšej vzdialenosti. Fukáre na strane šoféra fúkajú chladnejší vzduch ako tie na strane spolujazdca. Ani teplota z fukárov na spolujazdcovej strane nie je ideálna, v porovnaní s takou istou Hondou.
Ešte doplním, že aj Klíma v lete nefunguje správne, slabo chladí.

V čom može byť problém? Zapchatý radiátor kúrenia? Nefungujú správne klapky kúrenia? Termostat?
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Pokiaľ je správna teplota motora bude zle fungujúce klapky kúrenia
easton87
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 04.11.2013 11:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easton87 »

To bola ja moja prvá redukcia. Nemá tu niekto postup ako rozobrať palubnú dosku a dostať sa k nim, niečo ako má VAG Elsu?
Vdaka
seven
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 26.01.2008 14:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven »

dalimaly
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 12.05.2016 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalimaly »

tiež si myslím, že to bude tento problém.Ale zase sa opytam, kolko rokov má auto a kolko km ma najazdenych? Pytam sa, aby to nebol nahodou malinko hlbší problém
easton87
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 04.11.2013 11:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easton87 »

Vraciam sa k téme, opäť po lete, auto stále slabšie kúri, jedine keď prepnem na vnútorný okruh je to lepšie. Kolega má tú istú Hondu a ona kúri o 1000% lepšie. Mechanik tvrdí že je zaneseny radiátor kúrenia, prečistil ho len cirkuláciu vody s nejakou chemikaliou kúsok to pomohlo ale inak bieda. Auto má 472tisic km. Radiátor kúrenia koľko môže stať ako nový diel?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

musis zavolat do Hondy. Inak k tym kilometrom : neviem kolkokrat si menil chladiacu kvapalinu pocas zivotnosti toho vozu, ale tipnem si nulu. Uhadol som ?

Potom sa nemozes cudovat ze je nieco zanesene ked tam mas 15 rocnu "vodu" (zmes) ktora nakrutila okolo 10.000 motohodin. Ta proste nemoze byt, a nebude, taka ako nova...
easton87
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 04.11.2013 11:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easton87 »

Písal som do Hondu nový radiátor kúrenia 600€. Koľkokrát bola menena neviem, áuto máme od nova. Pri toľkých km sa už taká investícia neoplati keď sa k tomu pridá aj cena práce.
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných