Honda CRV - suchanie spod auta

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Honda fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
filipkkr
Založený: 25 november 2015
Nabehané: 15 min
Predmet: Honda CRV - suchanie spod auta PríspevokZaslal: 04.12.2019 08:56   
Ahojte. Potrebujem radu.

Prednedavnom som kupil od kamosa Hondu CRV '98. Za posledny tyzden presla vacsim servisom podvozku, vymena kvapalin a predneho brzdoveho oblozenia.

Aj napriek vymene dosticiek sa spredu ozyva (aj pred vymenou ozyval) suchavy zvuk - pocut ho pri jazde a s vyssou rychlostou sa zvysuje aj pravidelnost zvuku.Pripomina to suchanie kovu o kov, kovu o necistotu albo nieco podobne. Vcera pri prevazovani kolies som opticky pricinu nenasiel. Bola robena aj geo. Pri pretacani kolies na zdvihaku zvuk nepocut. Podla vsetkeho ide zvuk od jedneho z prednych kolies, no napadla mi aj varianta, ze moze niekde "suchat" kardan pod autom alebo moze byt zavada vo vnutri zadneho bubna - tie rozoberane neboli.

Stretol sa niekto s niecym podobnym?

Budem vdacny za kazdu odpoved.
Citovať
martincichy
Nová tvár - Trabanto (18)
Založený: 18 september 2016
Nabehané: 10 dní 12 hod 15 min
PríspevokZaslal: 04.12.2019 16:40   
najprv píšeš, že sa Ti zdá,že to ide od predných kolies, potom kontruješ, že zadné bubny si nerozoberal... najprv si urči, či to ide spredu, alebo zozadu.

ak na na zdviháku u bežiaceho motora zaradíš rýchlosť, zvuk takisto nepočuť?
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Honda fórum