Honda CRV - miesto na zadnych sedadlach

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

homer33
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 20.01.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Honda CRV - miesto na zadnych sedadlach

Príspevok od používateľa homer33 »

Ahojte,

najde sa tu prosim nejaky majitel Hondy CRV, ktory ma vzadu dve autosedacky? Potreboval by som vediet, ci je realne, ze sa este niekto vopcha medzi ne.
Nakolko potrebujem vacsie auto, mam prilezitost vymenit Hondu Civic 1.8 za Hondu CRV 2.0 (r.v. 2016/2017). Doteraz som sa viacmenej zameriaval len na MPV (S-max a Grand Picasso) ale s Hondou mam len dobre skusenosti a objavila sa aj takato ponuka. Deti maju 2 a pol roka, to znamena, ze su este v tej "velkej" autosedacke - ziaden podsedak a pod, zaberaju v podstate tolko miesta ako dospely clovek. Problem je vsak ten, ze pri "dlhsom" cestovani (viac ako cca 30 minut) musi manzelka sediet medzi nimi. Manzelka ma lahko nad 50 kg a o nieco viac ako 160 cm. Ide mi o to, ci je moznost, ze sa tam "pohodlne" usadi a zapne pas.
Ak by mal nahodou niekto foto z interieru s dvoma sedackami, aj to by mozno pomohlo.

P.S. - prosim nepiste mi aby som zobral sedacky so sebou k predajcovi. Auto sa nebude kupovat na Slovensku a nechce sa mi brat sedacky s celou rodinou do Hondy, ze dobry ja len vyskusam ako sa pomestime a hned zas pojdeme.

Dakujem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Napíšem môj názor čo si myslím, že ak sú sedačky bez isofixu a teda budú držané len pásom tak ich tam dokážeš dať ku kraju tak aby si tam 50 kilová žena sadla medzi ne celkom v pohodke .
andro1
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 02.11.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andro1 »

Mám hondu CR-V 2011, teda podobné...mám vzadu dve sedacky v rozmedzi 9-36kg a draha sedi medzi nimi, vyhoda je, ze na mojej sa da zadna lavica posuvat do predu-do zadu. Jedno dieta je posunute do zadu a je tam este trocha miesta na vyse. Ale nie je to nutnost. Neviem ci sa da zadna lavica polohovat aj na najnovsich. Ved zober zo sebou a vyskusaj. Inak keby som ho nevuzival ako malu dodávku na vozenie veci+malych deti, nechcel by som uz SUV...
pidizvi
Príspevky: 3412
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zena sedava vzadu, to je ten problem. Musi sediet v predu. Deti sa naucia, sak maju 2.5 roka, to nie je 5 mesiacov, ze by pritomnost skutocne potrebovali.
Zmestit sa tam zmesti, ale pohodlnym by som to nevidel. Jedna vec je zmestit sa tam, druha ze aky bude mat zena chrbat, ked sa bude otacat 90 stupnov dolava doprava celu cestu.
55mindo
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 16.02.2017 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 55mindo »

ak sa pytas, ci sa do zadu zmestia traja, tak ano, ale nebude to pohodlne sedenie. ak mienis dat do zadu 2 autosedacky detske, tak 3 osoba sa tam isto nezmesti
wiciouspo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.12.2010 09:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiciouspo »

Čavko, vlastním CR-V 2008 čiže staršie auto, vzadu mám dve sedačky deti 4 a 2 roky, čiže klasické, pripevnené pásom a žena zvládla cestu medzi nimi v pohode aj do BA aj do Chorvátska....
homer33
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 20.01.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa homer33 »

@andro1 - ok, dakujem za odpoved. Toto by bolo druhe auto do rodiny a vyuzivala by ho hlavne manzelka s detmi. Povodne som nad SUV nerozmyslal ale prisla ponuka.

@pidizvi - ak sedi v predu mame ogrcane cele auto, takze musi sediet vzadu, pokial nechcem davat tepovat auto za kazdou jazdou ale vdaka za radu.
andro1
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 02.11.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andro1 »

Na dnešných plných cestách a hlavne parkoviskách sa s tým veľmi zle manévruje, parkuje, nasadá..má to dosť vysoké prahy..keď uvádzaš ešte že ho bude využívať žena..Ešte môj postreh...
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných