Honda CRV 1998 , 94kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Honda CRV 1998 , 94kw

Príspevok od používateľa x101x »

Zdravím, chcem sa spýtať kde môže byť problém ked mi z ničoho nič prestal ísť centrál, a stahovanie vodičoveho okna, relatko volake cvaka ked chcem dať dole okno ale to je všetko, Ďík vopred za volake rady :41c2: :)
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

poistky boli skontrolovane? Pripadne kable v prechodke medzi stlpikom a dverami ci nebudu polamane
x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x101x »

poistky boly skontrolované, tie káble skúsim skontrolovať dík za rady :) // A nevie niekto kto už robil na tejto crv prečo po výmene zadných brzd (obložení) mi stále povoluje obe strany je tam taka poistka čo je na ozubenom koliesku- čo roztahuje stahuje obloženie - tak je na volno a nadskakuje na tom ozubenom koliesku po jamách a tak. dik za odpoved
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Asi mas na mysli samostav. Susedovi to menili na Kii lebo tie zubky boli vydrate a preskakovali nedrzali mu
x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x101x »

áno ano samostav je to našiel som na googly je to ono, a dnes som pozeral tie káble no nechci vedieť jakom stave, áno polámane sú 4 káble hned len tak boly (od spojky na dverách) tak musím nájsť kto to spravý lebo elektrika je svina :D :) , a ako ma vyzerať ten samostav lebo ja tie zabky mam pohode si myslím len tam je velká vôla na tej záchytke tak neviem no, díky moc inač za odpovede :)
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

kludne zbehni do Hondy mozno to bude stat par eur. Na tu kiu stal kus 5eur co sa mi az verit nechcelo
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných