Honda CR-V 2.0 i-VTEC

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

knedlick
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.09.2014 10:16
Zdieľať na Facebook

Honda CR-V 2.0 i-VTEC

Príspevok od používateľa knedlick »

Pozdravujem, zaujalo ma auto Honda cr-v 2013 2.0i-VTEC, spĺňa všetko, čo hľadám (benzín, dobrá cena, automat, vcelku nízky nájazd) avšak jediným problémom je, že ho predáva A-A-A auto.
Viete mi poradiť, na čo si dať pozor, ak by som si ho šiel pozrieť, poprípade či sa niekto z vás už skôr nezaujímal o taketo vozidlo.
Vopred ďakujem za rady.
Naposledy upravil/-a knedlick v 27.11.2018 16:52, upravené celkom 1 krát.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

je proti pravidlam uvadzat konkretny inzerat a auto, takze ban a kos :4012:
knedlick
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.09.2014 10:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knedlick »

@pidizvi neuvedomil som si, ze je to proti pravidlam, uz som ten prispevok upravil.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Veľmi spoľahlivé auto a rokmi overené motory, ktoré na výkon a váhu auta môžu jazdiť aj za pekné spotreby. Len pozor si treba dávať na cenu servisu, lebo to by si sa čudoval čo koľko stojí. A aby aj zostalo na pneumatiky, lebo tam idú trošku tlstejšie a tie tiež niečo stoja. Aby sa nešetrilo na nesprávnych veciach...
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mame doma dieselovu 2008 , a servis okrem beznych normalnych veci brzdy olej nestoji nic lebo proste auto ktore ma 250 tis, sa nekazi nic dokonca povodne capy, vyfuk proste vsetko mi dali akurat preventivne vycistit dpf , ty sa pytas na benzin krory je rokmi overeny a asi najsplahlivejsi v danom obsahu , kolega ma presne taku na aku sa pytas ma ju odnova najzdenych asi 120 tis. uplne bez najmensej poruchy jeden vytyk je auto sa mi zda take malo zive takze pri objehani treba stym ratat spotreba dlhodoba do 8 litrov ,dlhsie trate aj 6.5 ,takze ak sa ti auto paci nepotrebujes trhaca asfaltu nebolo burane , a nevlastnil ho nejaky buron smelo do toho co sa tyka spolahlivosti v danej kategorii nenajdes nic lepsie
luky249
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 31.08.2010 08:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luky249 »

Potvrdzujem mám Crv 2011 od nova 93000km iba olej a benzín. Práve dnes som bol v servise na zvolávačku ohľadom výmeny airbagu.Ak by si ju kupoval zisti či sa výmena nedotýka spomínaneho auta.Inak abslútna spokojnosť
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

airbagy sa menili aj na tej 2008 v ramci zvolavacky ale tykalo sa to tej bombicky a menili to v roku 2016 takze davno po zaruke
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Cau,mal som to auto rocnik 2010 manual,absolutne dpolahlive,v zime okamzite kurilo po par 100 metroch.Motor bol slaby ked sa netocil nad cca 3,5-4t.ot tak to bolo mrtve,spotreba prijemna cca 8l,ale v automate to je tragedia a spotreba cez 10-12l,tiez interier sa mi zdal v slabsej kvalite ako pri starsich rocnikoch,zodrata koza okolo paky,sedadla a tapacire sa rychlo drali a nemal som uz z toho tky dojem kvality ako napr pri accorde 2004.Ked Ti uvedene neprekaza tak je to fajn auto.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Budúce auto v mojej garaži bude určite z ďalekeho východu, korea, japan. :4012:
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

To ze je z aaa neznamená hneď nevýhodu. Môžeš si ho tam poriadne preklenúť s mechanikom, spraviť poriadnu testovaciu jazdu a určite tlač cenu dole, len musíš byt vytrvalý. Kúpiš trochu drahšie ako od súkromného majiteľa, ale nemusíš zle.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Z toho autobazaru som mal, ci mam 3tie auto. Ziaden problem. Neviem aky rozdiel je medzi spominanym bazarom a inym? Vsade mozno kupit zly sen, od sukromnika asi este pravdepodobnejsie.
Ak by tam mali auto, ktore by splnalo moje poziadavky, tak by som znova bral…
Ze k nim niekto vkroci s baksnou plnou penazi, co nevie co to vlastne kupit a ze odide na dakom aute, ktore potom neutiahne servisovat, to je uz problem daneho cloveka. Aj oni vedia, co im tam “lezi“ a coho sa potrebuju zbavit, taki nerozhodni kupci su idealni.
kecskes
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 02.03.2015 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kecskes »

To auto ti môžem len odporučiť, moja žena má presne taký motor aj s automatom, môžem ti potvrdiť co už bolo písané, auto je spoľahlivé, meneny len olej, filtre a brzdy, momentálne najazdené 186000 km. Ak ti nebude prekážať vyššia spotreba 10-12 litrov tak chod do toho. Hondou nič nepokazíš.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Keď budeš jazdiť viac, tak aj LPG stojí za to. Ja som mal 2.4 -iVTEC v Accorde prerobené na plyna nejakých 85 tisíc km som najazdil. Absolútne bez problémov a spotreba 10,5l/100km plynu :3035:
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

Priprav sa na to že tá cena, čo za to pýta AAA nebude konečná...ja som bol pred mesiacom pozrieť jedno celkom pekné Mondeo v Košiciach....auto malo nejaké svoje muchy, baterka bola total K.O. takže ani nenaštartovalo, zošlahané brzdy, tiekol troška olej z motora a nejaké drobnosti + zimné gumy ostali na výkupe v BA :D....chcel som kúpiť v hotovosti...cena bola 9300€ ale po zarátaní nejakého ich administratívneho poplatku (nejaké certifikáty, poistenie, príprava auta na predaj, umytie auta atd...) cena vyskočila na 9600€ čo som neakceptoval...a odišiel...potom nasledoval ten klasicky kolotoč že volajú vedúcemu do prahy atď...omáčky proste....takže zhrnutie...auto bolo OK ale prístup a metódy predajcu....no commnet :3020:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

CRV 2009 2.0i automat totalna samovrazda. To auto nejde a nejde. Pustis sa predbehnut kamion a v polovici sa zaradis radsej zan lebo zistis ze auto dochadza dych. Snad 2013 je na tom uz lepsie

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných