1 039 543
inzerátov
Pridať inzerát

Honda CR-V - vypína motor

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Honda fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
ales123
Založený: 09 máj 2017
Nabehané: 1 hod 42 min
Predmet: Honda CR-V - vypína motor PríspevokZaslal: 13.07.2018 15:46   
Zdravím mám Hondu crv 2.0 benzín (LPG) 94kw rv.98.Poslednú dobru sa po určitej dobe jazdy rozsvieti kontrolka motora nedá sa pridať a auto po niekoľkých sekundách zdochcne .. Stalo sa mi to aj pri jazde na benzín aj pri jazde na plyn . Niekedy ide auto po zhasnuti naštartovať na brnk niekedy to trvá dlhšie . Diagnostika neukázala nič ,nemá s podobným problémom niekto skúsenosť ? Za každú radu ďakujem
Citovať
hjundai
Vážený člen - Gallardo (196)
Založený: 21 marec 2010
Nabehané: 6 dní 16 hod 8 min
PríspevokZaslal: 13.07.2018 19:55   
Keď sa rozsvietila kontrolka tak nie je možné aby "diagnostika neukázala nič" - minimálne chybový kod musí byť zapísaný. Plus diagnostika musí niečo ukázať ak ju máš pripojenú a deje sa " čo sa deje" - len to musí vyhodnotiť niekto kto tam vidí čo tam vidieť má.
Takže zmeň diagnostika.
Citovať
ales123
Založený: 09 máj 2017
Nabehané: 1 hod 42 min
PríspevokZaslal: 20.07.2018 14:10   
Nikde mi s tým nevedia pomôcť všade majú len nové typy diagnostiky tu je stará zásuvka .... Auto uz teraz aj horšie štartuje niekedy vôbec všimol som si ze ked sa rozsvieti kontrolka motora tak auto síce nereaguje na plyn ale kým je v pohybe a je zaradená rýchlosť motor beží hneď ako vyradim zdochne. Zrepasoval som rozdelovac ale nepomohlo to .
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Honda fórum