Honda CR-V III - výmena zadného nárazníka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

armagedon74
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10.06.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Honda CR-V III - výmena zadného nárazníka

Príspevok od používateľa armagedon74 »

Dobrý deň. Chcem sa poradiť pri výmene nárazníka na moju hondu cr-v III r.v. 2009. Môj pôvodný nárazník je polámaný po autonehode a nepodarilo sa mi zohnať ten istý nárazník, ktorý sa skladá z troch dielov (Pravá a ľavá striekatelná časť a spodná matná časť) . Dnes som dostal ponuku na jeden nárazník, ktorý je z modelu honda cr-v III 2010, ale ten sa skladá z dvoch dielov (vrchná striekatelná časť a spodná matná). Preto sa chcem spýtať, že či by mi to na moje auto pasovalo?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Ano malo by. Bol tam facelift a aj predny naraznik bol iny ale karoseria samotna je ta ista. Ale zohnat naraznik ako tam mas origo nemoze byt problem najme v PL. Ak chces pozriem ti nan
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

tiez si myslim ze naraznik povodny nemoze byt problem zohnat v Nitre niekto rozpredava tuto Crv cku , a ak nezozenies pri Brne je Autovrakovisko Honda , tam ich maju urcite
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja mam asi iny internet ako ostatni ludia. Otvoril som prvy slovensky eshop s autodielmi a novy stred 90e a nove boky 20e kus. 30 sekund roboty z pod deky na gauci. Ja uz nicomu nerozumiem v tejto republike. Dat si pichnut vakcinu ci nedat teda?
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

patko netráp sa touto dilemou..vakcínu na rozum ešte nevymysleli.. :d :D
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak teda rusku ci americku?
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

obe :2f93:
armagedon74
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10.06.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa armagedon74 »

Patko1 ja som tie diely naraznika na tej stranke nasiel, ale ide o to, ze mam poskodene aj dva senzory a aj odrazku na narazniku, a keby to vsetko chcem kupit, tak je to drahe a neviem, ze ci je ta odrazka niekde vobec aj dostupna. Na inzeratoch je toho kopa, ze rozpredavaju hondu cr-v, ale bud naraznik uz nemaju, alebo je v katastrofalnom stave. Takto mam v ponuke ten dvojdielny naraznik, ktory ma aj senzory a co je najdolezitejsie, tak je uz vo farbe a vo vynikajucom stave, cize ho nemusim striekat kde usetrim dalsie peniaze, a je tam celkom prijatelna cena 220€.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak naco tu pises ze nevies nikde zohnat povodny naraznik ked po 20tich prispevkoch z teba vylezie ze naraznik zohnat vies ale potrebujes vlastne hlavne parkovaci senzor a odrazku a najlepsie keby ti to niekto daroval kedze senzor odhadujem na nejakych 10e a odrazku tiez. Sorry ale takychto ludi ozaj asi len začipovať
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Patko, k zakladateľovi tejto témy treba len toto ::: ::: ::: ::: ::: ::: ::: ::: ::: :::
Najskôr nevie zohnať nárazník a potrebuje radu kde ho zohnať a po nejakom čase napíše že má možnosť kúpiť nárazník dokonca vo farbe za 220 eur..tak toto nepotrebuje komentár..
O čom je táto téma??Načo si ju vôbec založil?Tu by sa mala spraviť nejaká zlatá tabuľa tém, čo dokáže niekto vyplodiť..
Keby tu bol bokszos tak mu poradí bandasku...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

No ono ten co mu nukaju za 220 je kus inaksi ale ked mu nevadi ze to opravi ,,na cigana,, tak nech ide do toho. Nasledky ze ked to napriklad bude niekedy predavat a kupec sa opyta ze preco je iny zadny naraznik nas trapit nemusia. Hlavne ze bude 50 usetrene
armagedon74
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10.06.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa armagedon74 »

Herin a Patko, precitajte si pozorne, ze co som v prvom prispevku pisal a ako znela moja otazka. A mozno obaja pochopite, ze tu vakcinu na rozum potrebujete prave vy obaja. Chcel som vediet, ze ci pasuje ten naraznik alebo nie nic viac a nic menej. Keby som zohnal naraznik original diel a nie nejaku lacnu nahradu on nejakeho Cinskeho alebo Polskeho vyrobcu, ktoru patko nasiel na internete, tak by som ju kupil. Zozen mi za 10€ original senzor a ja ho z radostou od teba kupim, lebo ja som pod 30€ za senzor nenasiel u nikoho. Herin, podla teba preco som sa asi pytal, ze ci ten dvojdielny naraznik pasuje? Preto lebo som ho nevedel zohnat? Nie, preto lebo ho mam na ruke asi, ked som sa nan pytal
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Odpoved si dostal hned v druhom príspevku že to pasovať bude..potom si dostal radu kde to zohnať..vrakovisko, inzeráty atd..a ked nikto nemá ani tam tak kúp náhradu aj ked je z číny alebo PL..očividne sa ti nechce veľa investovať tak originál od Hondy je pre teba passé, kedže tam by stál v surovom stave aj 700-800 eur...
Radšej mať na aute polskú náhradu, ktorá sa v ničom nelíši od originálu, ako dávať tam originál čo na auto nepatrí..
ty si vieš predstaviť auto, ktoré má jedne nárazník origo podla roku ako tam má byť a druhý nárazník po facelifte?cigánčina jak sa patrí...hlavne že náhrada z PL za 100 eur je pre teba k ničomu..
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Este ze tie originaly sa vyrabaju v USA :40bd:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

armagedon74 napísal:Zozen mi za 10€ original senzor a ja ho z radostou od teba kupim, lebo ja som pod 30€ za senzor nenasiel u nikoho
Ja ti viem ten original zohnat za 7eur. Aj naraznik originalny z PL aj s odrazkou za 150e ale zial s radostou ho odomna nekupis lebo to by si sa musel inak volat a hlavne inak sa spravat. Takze kup si ten facelift v kolore a maj happy day, koniec hlasenia

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní