Honda CR-V 2.2 disel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lewoo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.06.2016 12:10
Zdieľať na Facebook

Honda CR-V 2.2 disel

Príspevok od používateľa lewoo »

Zdravim. Vie mi niekto poradiť? Menil som olej v autorizovanom servise Honda .Od vtedy Zakaždým Po 18km sa mi rozsvieti žltá kontrolka oleja. Keď vypnem motor a vytiahnem kľúč zo zapaľovania a znovu nastartujem tak kontrolka nesvieti znova spravím 18km a rozsvieti sa. Olej som kontroloval je ho tam ako má. Už som vymenil aj snímač tlaku oleja a problém stále pretrváva. Za rady vopred ďakujem
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Žltá kontrolka oleja? Tá čo má byť červená?
Možno ti len zabudli resetovať interval výmeny oleja.
lewoo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.06.2016 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lewoo »

Hej rozsvieti sa na žlto vždy po 18 km či je studený motor alebo zahriaty to je jedno. Diagnostika nič neukazuje. Neviem či sa to zvykne resetovat.len viem že mi napalovali nový softvér.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

treba sa vratit do toho servisu...
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

ked svieti kontrolka tak diagnostika snad musi nieco ukazat, ta kontrolka je na nieco napojena (cidlo, senzor....) a to cidlo nieco kontroluje (tlak, hladinu, teplotu..... neviem co ani aky typ tam je) takze nieco niekde musi davat nejaky signal, hladina hovoris ze je spravna, servisny interval vynulovany (prespokladam) ak by nebol tlak predpokladam ze by bola kontrolka cervena, teplota - pises ze to robi nezavisle na teplote, neviem zacal by som tym ake cidlo tam je a co konkretne meria, je mozne ze je zle cidlo alebo kabelaz (da sa poskodit kabelaz pri vymene oleja?) pises ze aj software bol meneny, da sa vratit povodna verzia? treba sa ist spytat tam kde to robili nech vratia auto ako bolo - reklamacia
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

olej das vymenit do autorizaku a na svietiacu kontrolku sa pytas tu ? to je taky problem tam zajst
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Prečo im to nejdeš reklamovať? Sú značkový servis, tak nech to odstránia, nie? Keby ti to urobil normálny servis, už by si sa tam vrátil určite...
Choď im to ukázať a nech to láskavo odstránia, keď to predtým nerobilo.

Že sú značkový servis ešte neznamená, že oni sú páni a ty ich poddaný.
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní