Honda Accord - neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

koloman79
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Honda Accord - neštartuje

Príspevok od používateľa koloman79 »

Dobry den jedna sa o honda accord r.v 2000, s motorom 1,8 100kw , a je ten problem ze nestartuje baterka dobita , nabita , pri zapalovani sa vsetko pekne rozvsvieti a pri startovani pretaca , raz bolo tak ze sli iba 3 valce a teraz uz nenastartuje len pretaca motor poprosim rady velmi pekne dakujem kazdemu , iste tam moze byt ovela viac druhov problemu to som si vedomi ale podla toho aj co my napisete rady viem mozno aj nieco ine pozriet co ma doteraz nenapadlo vopred este raz dakujem
konami
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 01.05.2013 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa konami »

Rozdelovač vyčistit a pojde
baxxter56
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.01.2018 09:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baxxter56 »

cievka zapalovania bude fuč,mal som taký istý problém.Po výmene štartuje na brnk.
koloman79
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koloman79 »

rozdelovac vycisteny, benzin taha , iskru dostava, cievka zapalovania v poriadku , hlavne relle je v poriadku , poistka na benzin pumpu v poriadku uz len jednu vec myslim asi odislo zapalovanie este to pozrieme ak nie poradte my co by este mohlo byt ? dakujem
samozrejme kable zapalovania su ok su nove a len toci s motorom a nenaskoci , ak slo auto pomaly ked sa slo islo ked sa zostupol pedal lepsie uz cukalo a slo na 3 valcoch no potom to nebolo riesene bolo odstavene 1 mesiac koli praci a teraz vobec ani nestartuje , je to kamosove auto ak viete poradte my prosim vas vopred velmi pekne dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných