Honda Accord 2.2 i-cdti - servis

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rvt-dsgn
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 15.07.2016 18:45
Zdieľať na Facebook

Honda Accord 2.2 i-cdti - servis

Príspevok od používateľa rvt-dsgn »

Zdravím vospolok,

ved by mi niekto poradit dobrého, shopného, normálneho, slušného mechanika na toto auto, v Bratislave?
Ak máte skúsenosti s niekým, prosím, napíšte SS, alebo ak to nevadí tak to hoďte sem. Nerád by som to zveril do rúk nejakemu "mudroškovi".
Ďakujem!
meeo
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 26.02.2009 09:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meeo »

Jediny komu by som dal svojho milacka na vaznejsi servis(Myslim motor,pripadne motorovu elektroniku)je tu casto pritomny M.Hlavaty,svoju nesmiernu odbornost tu prejavuje takmer pravidelne.Sice nieje z BA,ale aj ja z Piestan som rozhodnuty v pripade vaznej poruchy ist za nim.No ak budes mat aspon take stastie na dobry kus ako som mal ja,tak mozno ani nikoho nebude treba.Brzdy a napravy spravi fakt takmer kazdy normalny servis.Drzim palce,kolega hondak!
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

Ak si na FB tak sa daj do hondackej skupiny , v BA mas napr. Japgarage - ludia ktory sa venuju vylucne jap autam , alebo priamo v Honde. Malo ludi videlo ten motor a aby sa mechanik neucil zrovna na tvojom :41c2: . Inak vyborny motor kopa ludi cez 350 000 bez jedinej investicie. Zakladom kazdeho japonca je olej kvalitny a dostatok a vymienat aj castejsie jak je limit. Super vyber :28b7: :2f93:
rvt-dsgn
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 15.07.2016 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rvt-dsgn »

Díky chlapi za odpovede. Auto som len teraz kupil. Hej, tiez myslim ze super vyber. Jazdi vyborne, je ciste, udrziavane, nic nebucha, neklepe.
Pytal som sa len pre istotu aby som vedel komu sa zverit v pripade potreby.
Takze diky za tipy.
mateus2408
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.12.2015 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mateus2408 »

Zdravim Vas!
vedel by mi niekto povedat presne rozmery prednych a zadnych brzdovich kotučov? vdaka
rvt-dsgn
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 15.07.2016 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rvt-dsgn »

Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných