Hodnotenie montážnych stredísk LPG na západnom Slovensku

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bestauticko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 24.04.2008 22:59
Zdieľať na Facebook

Hodnotenie montážnych stredísk LPG na západnom Slovensku

Príspevok od používateľa bestauticko »

Chcel by som si dať namontovať schválené LPG do Hondy CR-V 2002, mám cenové ponuky asi od 6 firiem, v podstate sú podobné podľa toho, či je to aj s prihlásením, s Flashlube a pod. Ide mi skôr o Vaše konkrétne skúsenosti s odbornou montážou, servisom, prístupom a úrovňou služieb v LPG dielňach na západnom, príp.strednom Slovensku. Chcem si to dať namontovať poriadne, nejde mi ani tak o cenu ako skôr o serióznosť a kvalitu. Som z Trenčína, takže najviac ma zaujímajú dielne v okolí, ale nie je to podmienka. Ďakujem za Vaše skúsenosti.
beedoo
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 28.11.2007 23:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa beedoo »

na jednu firmu v Hlohovci som počul len samé chvály, daj do google "lpg hlohovec" a čítaj :)
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

velmi zaujimava tema - este by som upresnil, aby hodnotitelia davali priame skusenosti - nie o tom, co kde kto pocul od bratovho svokra a pod..

a orientacia na "vychodne" motory je tiez velmo zaujimava..
bestauticko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 24.04.2008 22:59
Zdieľať na Facebook

sú dve

Príspevok od používateľa bestauticko »

beedoo napísal:na jednu firmu v Hlohovci som počul len samé chvály, daj do google "lpg hlohovec" a čítaj :)
Agrofinal, alebo MP Gas si myslel ?
kamy99
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:04
Zdieľať na Facebook

Re: sú dve

Príspevok od používateľa kamy99 »

...tak to bude jedine MP GAS... v Agrofinale Ti tak mozno namontuju staru Feliciu aj to len ked sa mechanikom chce :d :D a nevyhodia ta prec :d :D
...ja som si u nich - mp gas, daval robit auto a nie je o com..profesionalita a prijemne spravanie v kazdom kroku!!! :2f93:
takze luk a kanyzola ale agrofinal to neni myli pane... :3020: :d :D
septim
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 24.03.2007 13:19
Bydlisko: DS - BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa septim »

Motorgas Nitra:

Montáž sekvenčného vstrekovania. Veľmi rýchlo naháňa že nech si dám termín u nich lebo že toho má veľa. Taká malá zašitá garáž na okraji Nitry, majú aj lpg pumpu. Montáž trvá od rána do večera cca 6tej. Cez deň sa nemá človek kam podieť, len ak do Tesca. Po montáži vyplatené odchod. Ale na STK-EK v BA problém, neprešiel som cez emisie. Vraj nejaký problém s komunikáciou počítača. Volám do NR, ochota sa vytratila, nevolajú naspäť, po urgencii vybavia STK EK, znova cesta tam, avšak ja pri tom nemôžem byť. Teda načierno. Po cca 3 hodinách príde hotové auto a celkom iná nálada, veľmi nepríjemný prístup a chcú aby som zaplatil úplatok zamestnancovi STK. To som odmietol keďže auto má 9mesiacov!!! a podľa mňa má prejsť legálne cez EK. Potom s vražedným pohľadom ma vyprevadili von. Dúfam že nebudem musieť najbližšie 2 roky nič reklamovať s autom, lebo tam už nechcem ísť.
Apropo aj s predchádzajúcimi dvoma zhodnými autami mali problém, avšak to mi zabudli povedať. Rétorika sa zmenila v momente keď som mal problém. Nuž, učíme sa na vlastných skúsenostiach...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

septim napísal:Motorgas Nitra:

Montáž sekvenčného vstrekovania. Veľmi rýchlo naháňa že nech si dám termín u nich lebo že toho má veľa. Taká malá zašitá garáž na okraji Nitry, majú aj lpg pumpu. Montáž trvá od rána do večera cca 6tej. Cez deň sa nemá človek kam podieť, len ak do Tesca. Po montáži vyplatené odchod. Ale na STK-EK v BA problém, neprešiel som cez emisie. Vraj nejaký problém s komunikáciou počítača. Volám do NR, ochota sa vytratila, nevolajú naspäť, po urgencii vybavia STK EK, znova cesta tam, avšak ja pri tom nemôžem byť. Teda načierno. Po cca 3 hodinách príde hotové auto a celkom iná nálada, veľmi nepríjemný prístup a chcú aby som zaplatil úplatok zamestnancovi STK. To som odmietol keďže auto má 9mesiacov!!! a podľa mňa má prejsť legálne cez EK. Potom s vražedným pohľadom ma vyprevadili von. Dúfam že nebudem musieť najbližšie 2 roky nič reklamovať s autom, lebo tam už nechcem ísť.
Apropo aj s predchádzajúcimi dvoma zhodnými autami mali problém, avšak to mi zabudli povedať. Rétorika sa zmenila v momente keď som mal problém. Nuž, učíme sa na vlastných skúsenostiach...
velmi cenna skusenost! dik za info!
sakal27
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.04.2010 21:11
Zdieľať na Facebook

MP Gas

Príspevok od používateľa sakal27 »

Mám osobnú skúsenosť s MP Gas Hlohovec s prístupom som bol veľmi spokojný, sú to maximálne ochotný a profesionálny zamestnanci ktory vám to najskôr vysvetlia do čoho idete a po dohode vám to namontujú, nevýhodou je že o tejto firme vie už dosť veľa ľudí a je tam čakacia doba asi mesiac podľa termínu ktorý si dohodnete mňa montáž vyšla na 1100Eur + 80Eur Flashlube čo je mazanie ventilov nebolo to potrebné ale chcem aby motor niečo vydržal veď kto maže ten jede, dali mi skryté tankovanie do veka nádrže benzínu a puzdro so suchým zipsom na rezervu do kufra. Na moje počudovanie je auto živšie na plyne ako na benzíne a taktiež sa znížila hlučnosť motora. môžem ich každému len odporučiť a kolektívu ďakujem :3035: . Moje auto Renault Megane 1,4 16V 2005
odkaz na nich www.mpgas.sk
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Má ešte niekto nové skúsenosti s lpg firmami? Ďakujem.
lpg-zvolen
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 14.08.2012 14:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lpg-zvolen »

Referencie, referencie a dobré meno, keď zákazník dostane dobré referencie na tú danú firmu tak je schopný prejsť 300 km aby si dal namontovať LPG a potom chodiť aj na garančné a ročné prehliadky do tej firmy. Všetko je o MENE...
pinarello
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 06.12.2011 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pinarello »

Ja osobne mám veľmi dobrú skúsenosť s Ekomont Korejovce profi montáž chlapci vedia čo robia akurát sa trošku čaká na montáž cca 3týždne ale za kvalitou sa oplatí počkať :2f93:
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

osobna dobra skusenost s Autogas Sturovo a uz tu viac krat spomenuty Hlohovec
kristina-rk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.11.2013 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristina-rk »

velmi dobra osobna skusenost s montaznou dielnou v ruzomberku.. kvalitna, bezproblemova montaz, od vtedy ziadny problem slape to 2 roky ako hodinky vrele odporucam :2f93:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Kristínka, ďakujeme za vyjadrenie spokojnosti s montážnou dielňou v Ružomberku.. Súčasne prosíme, aby ste svoju spokojnosť nespamovali reklamnými odkazmi na túto dielňu po fóre v ostatných témach..

Ďakujeme...
kristina-rk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.11.2013 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristina-rk »

ak som urobila nieco pravidlam tychto miestnosti ospravedlnujem sa neviem ako to tu funguje, len som vyjadrila svoju spokojnost.
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných