Hlasovanie o najsedlavejší autodoplnok milénia

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hlasovanie ukončené 09.02.2010 15:15

12
13%
13
14%
8
9%
1
1%
6
6%
11
12%
1
1%
podomácky na bielo natretý výrobca na pneumatikách
4
4%
nadrozmerné amatérske spojlery a iné "aerodynamické" prvky karosérie
24
26%
14
15%
 
Celkom hlasov: 94

SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SlickVic »

inac dal by som sem aj tie kretenske SPZ ze 333, 555, IIIIIII, MMMMM, atd. mam tiez nie lacne auto, ale takuto zakomplexovanu gebuzinu, by som si na to nedal.

mam super spz 093 :)))) vybavoval som si ju tri mesiace...:)))))
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

colerman ale ved mne je ukradnute aky bordel mas v aute alebo na aute ved to je len tvoja vizitka a ked ti nevadi kto si o tebe co pomysli ... tu je rec o tom co je podla nazoru ludi maximalna gycovina na aute

Ja som jasne napisal co mi vadi a preco mi to vadi ... napriklad laminatove spojleri alebo vonave stromceky
martin12321
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 24.06.2008 14:41
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin12321 »

grrr čo máš proti malému zelenému stromčeku??
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Dve perličky:
Pacient si dával falošný trávnik, ostali odrezky - hádajte kde skončili:
a, v koši: 0b
b, nalepené v aute: 100b /a to priamo na palubke !!!

Prišla dievčina: nejde zaradiť kvalt - chce vymeniť spojku. Je zrejmé, že chcem poukázať na priteplené nášľapníky pedálov, ktorými Osedlil auto predchádzajúci majiteľ, a tie zošli dolu ako kvalita našich výrobkov po vstupe do EU, a bránili zošliaputiu naplno.

Otázka: keby sa tak bo zošmykol nášľapník na brzde a ona by to oprela?

Cheap-Sedlingova veta: Počet dní, dokiaľ je automobil bezprostredne po kúpe pojazdný je nepriamo úmerný počtu artefaktov nachádzajúcich sa na, či vo vozidle.
Pritom samotní prívrženci Sedlinga, chápu tieto artefakty " ako množinu predmetov spríjemňujúcich pobyt vo vozidle" často spojených z intezívnym emocionálnym zážitkom ako napr. prvá pusa, prvé tankovanie, vyššia sociálka, výpredaj v Tescu.
Aj napriek veľkej skupine odporcov a vysmievačov tejto teórie, nachádza široké uplatnenie v radoch vidieckych vodičov a niektorí dovádzajú tento smer, pre mnohých nepochopiteľný, priam k dokonalosti. Ako by to povedali zástancovia Cheap-a:
" Aj keď sa nezvýši na brzdové kotúče, chrómované rohožky pod nohami byť musia"
A tu sa chápanie, žiaľ rozchádza, lebo myšlienka, že to majú byť práve kotúče nie je pre každého akceptovateľná. Niekto tvrdí, že by bolo potrebné hovoriť skôr o rozvodoch, či čapoch, príp. čelnom skle. A to, vážená akademická obec, si musia vyjasniť samotní protagonisti.
S pozdravom
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných