Hladam sofera, strojnika a mechanikav jednej osobe

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Hladam sofera, strojnika a mechanikav jednej osobe

Príspevok od používateľa vladom »

Hladam sofera /aspon C/, mechanika , a strojnika na UNC v jednej osobe. Spolahliveho, sikovneho. Praca v Topolcanoch. Ak ma niekto zaujem, nech posle SS.
vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladom »

A bude robit 3 roboty naraz? Poda vykon za 3? Ked uz ma mat ten trojnasobny plat.
vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladom »

Tak to je tvoj problem ze si to nechas, a ze si nevies vyjednat lepsie podmienky. Ja som o plate nic nehovoril. A za to ze si ty tak zamestnany, za to ti nikto nemoze. Ked sa ti nepaci, tak si dohodni lepsi plat, alebo daj vypoved. Alebo zacni podnikat a potom zamestnavaj Ty ludi. Urcite im budes davat min. 1000 eur v cistom.
narko
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 10.02.2010 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa narko »

Kazdy sa hned pyta na peniaze kolko zarobi ale nikdo nepovie kolko za tie peniaze by narobil roboty.Nech zacne podnikat platit socialnu a zdravotnu poistovnu dane a uvidi kolko mu ostane.
vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladom »

Konecne niekto kto to chape. Typujem ze si podnikal, alebo podnikas. Lebo podla toho co si napisal vidiet ze vies kolko penazi to vsetko stoji.
Fero56
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fero56 »

povedzme si rovno ak chceš šikovného človeka čo sa vie obracať a aby aj robil poriadne a nebol alkoholik tak ti za menej ako 1000 robiť nebude lebo i ich dokáže zarobiť inde :-\ možno takého nájdeš aj za 400e ale len dovtedy kým nenájde niečo lepšie...
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

nechapem preco pri ponuke prace sa tu mnozia k tomu "mudre" komentare...kua,ved ked niekto ma zaujem tak je jasne uvedene kontaktovat cez ss
(prepacte za tiez bezpredmetny komentar ale musel som)
vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladom »

Fero56 napísal:povedzme si rovno ak chceš šikovného človeka čo sa vie obracať a aby aj robil poriadne a nebol alkoholik tak ti za menej ako 1000 robiť nebude lebo i ich dokáže zarobiť inde :-\ možno takého nájdeš aj za 400e ale len dovtedy kým nenájde niečo lepšie...
Robotnik a 1000 eur??? To si kde videl? CO odjazdi za mesiac cca 4000km. To by musel ine vykony robit aby zarobil 1000.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

chlapci tak ak nemate zaujem tak si chodte pisat vase predstavy o zarobku na chat...
mamuko555
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 13.09.2006 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mamuko555 »

Aby robotnik zarobil 1 000 EUR,musi zamestnavatelovi zarobit 2 000 EUR.Ten z tych prachov plati robotnikovi poistky,skolenia,handry,socialne,naftu do masiny,nahradne diely do masiny,celu masinu ktoru mu robotnik roz..be,uplatky aby mal co robotnik robit a zaplatit este dovolenku robotnikovy.A co na to robotnik?No ja viem robit len s packami a ked nie je na packy robota,budem sediet a cakat pokym si zamestnavatel v banke pozicia prachy z urokom na robotnikovu vyplatu.A preto ja som sa na robotnika vysral a robim si to sam aby som nemusel pocuvat tie jeho jeble reci o plate.
Totalita uz nie je.
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných