Hľadám obhliadkára na východe

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

-kristian-
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.01.2014 13:54
Zdieľať na Facebook

Hľadám obhliadkára na východe

Príspevok od používateľa -kristian- »

Dobrý deň prajem, mam v plane kúpiť rodinné vozidlo (sharan,alhambra,galaxy). Hľadám niekoho kto má diagnostiku, merač laku a vedel by mi spraviť obhliadku vozidla a testovaciu jazdu 20km od Humenného za finančnú odmenu. Ja so z BA a kontrola áut nie je moja parketa. Tak si radšej za takúto službu zaplatím. Viete prosím o niekom spoľahlivom a zodpovednom? Rozpočet máme na auto cca 4500 euro.
PS: našiel som firmu ktorá presne toto robí, ale sú ochotný ísť max po BB.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Držím prsty, takéto autíčko za 4500 bude výzva pre hocikoho, aby na tom aute "nič nenašiel".

Prečo nezaplatíš dobrému servisakovi z HE. No každý dobrý mechanik Ti povie, že auto musí ísť do dielne na zdvihák.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

su tu dvaja chlapi z vychodu ktori by mohli voz pozriet, ci maju cas a zaujem samozrejme neviem. Ozvu sa ti sukromnou spravou keby daco :)

co ale chcem : si z Bratislavy, pozeras auto z Humenneho. Pri rozpocte 4500. Horsie to uz dopadnut nemoze. Hladas stary tragac (s prepacenim - nemyslim to v zlom, mam doma dva take, roky 2001 a 2004) ktore su zname zrovna tym ze su typicky honene kilometre a kilometre.

Takto sa dobre auto tazko najde, na inzerat prakticky vobec jedine cez kolegu, rodinneho znameho atd. Naslepo by som to proste nerobil.

Rozhodne by som sa na tvojom mieste zameral na LOKALNE auta, v dosahu maximalne Trnava (ale to uz s obrovskym sebazaprenim lebo to mas 110km horedole), Malacky, Kittssee.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Robo07 a 16 neregistrovaných