Hľadám dobrého mechanika na MB

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mackousko007
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.10.2012 12:52
Zdieľať na Facebook

Hľadám dobrého mechanika na MB

Príspevok od používateľa mackousko007 »

Hľadám mechanika najlepšie z východu, ktorý sa rozumie do MB a hlavne do elektriky. Môžte mi niekoho odporučiť? Vopred ďakujem za info.
mino77
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 03.04.2013 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mino77 »

ahoj , napiš čo potrebuješ vyriešit . lol
mackousko007
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.10.2012 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mackousko007 »

problém je v tom, keď vyhodím rýchlosť do neutrálu tak namiesto toho aby klesli otáčky na 800-1000 buď sa zvýšia až na 2000 a dokedy neťuknem na plyn tak stoja, alebo klesajú, ale strašne pomaly.
mino77
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 03.04.2013 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mino77 »

ahoj

Problém je v tom že neviem o aké presne vozidlo sa jedna (nafta , benzín ) označenie D alebo CDI.
môže to spôsobovať snímač pedálu ale aj regulátor tlaku (CDI) u benzínu klapka v nasávaní alebo niečo podobne .
potom je potrebne to dat na diagnostiku a tak sa na to pozrieť , blisie ja som z S.p.Belej tak ak budeš mat chuť a čas sa zastaviť tak sa ti na to rad pozriem.
:zg282:
mackousko007
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.10.2012 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mackousko007 »

Je to staršie auto, ale srdcovka W124 E200 100 kW r.v 93-95 a neviem či sa to dá napojiť na diagnostiku. Ale bol by som vďačný za tel. číslo a keď budem mať cestu okolo tak sa ozvem. Diky
mino77
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 03.04.2013 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mino77 »

Pozri aký tvar diagnostickej zásuvky tam máš a koľko pinov tam je mam k dispozícii viac typov diagnostických zariadení tak to pozriem čí to mam. a napíš email nechcem tu dávať tel cislo.
mackousko007
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.10.2012 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mackousko007 »

Neviem, kde hľadať konektor na diagnostiku. Mail michael3@post.sk
mino77
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 03.04.2013 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mino77 »

cau

dal som ti to do emailu. Bude to spôsobovať škrtiaca klapka.

cau
xmercedesx
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.01.2016 14:27
Zdieľať na Facebook

tiez potrebujem sikovneho mehanika pomoc...

Príspevok od používateľa xmercedesx »

zdravim potrebujem sikovneho mechanika v presove moja srdcovka mb c220 2.2 w202 rok vyroby 1996 benzin automat nechce startovat ale motor toci nestartuje... baterka ok...velmi potrebujem diagnostiku na 16pin. bol u nas jeden mechanik ale mal pokazenu diagnostiku tak nevedel co moze byt ale povedal asi to bude rj ci kabelaz vstrekovac a druhy mechanik tiez bol u nas pozrel a ze pridem poobede a uz neozval cudne hm :42f8: dakujem budem vdacny kto mi pomoze
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Tak tak cviroslav je borec :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
andy220
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 25.12.2013 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy220 »

Ak ste od BB alebo BA Cunovo aj tam pozname dobrych mercedes mechanikov. Spokojnost na kombajne W204. Viac na PM.
1806miso
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 28.08.2009 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1806miso »

Zdravim pani,
nechcem zakladat novu temu tak som sa votrel sem.
Mam 500SL R129, super auto, za posledne dva roky som menil len olej a filtre lebo vsetko funguovalo super aj nadalej funguje avšak rad by som chcel nejakeho odbornika aby zatial neviditelne problemy odstranil v zarodku, obzvlast co sa tyka elektriky lebo minule mi vypadli spotrebice( zrkadla, vyhrev sedadiel a nastavenie volantu) ale v poistkach som vadu nenasiel.
Najlahsie a sice aj najdrahsie je to dat do autorizovaneho servisu ale tam s kvalitou moc nepochodim hlavne ked som pocul tragikomicke pribehy mojich známich, obzvlast S takym zriedkavym modelom ako je R129.
Este som rozmyslal do autorizovneho servisu v rakusku, nedaleko BA ale zas tam sa bojim tej ceny.
Diky za rady
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Možno nepoteším,ale nájsť závadu ktorá v momente hľadania neúraduje,je viacej o šťastí.Ak závada nezanechá žiadnu hlášku,tak je to vec šťastia.Logicky prezrieť zväzky vodičov,konektivitu atd síce nikdy nie je na škodu,ale nevedia ani k tomu,aby mechanik pokojne sám vedel či vec vyriešil alebo nie.Proste si vypýta cenu za čas a ??? Ak sa chyba objaví,už budete nasr najedovaný obaja.Duplom ak mu to prídeš vytknúť že nenašiel chybu v niečom čo funguje.
Dnes ťa skasírujú aj keď je závada viditeľná a dokonca aj keď ju neodstránia,a ty chceš platiť za ...začo vlastne ?? Za výpočet vecí,na ktoré sa "pozreli"
1806miso
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 28.08.2009 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1806miso »

asi som sa zle vyjadril.
auto ide zatial sice dobre ale kamos mi menil olej minule a jak obzeral motor tak videl plastovy konektor na nieco jak je prasknutý tak ho chcel vybrat a zlepit a ako ho vytahoval tak sa ten plast zacal droliť a rozpadať a prave toto je slabosťou tohto auta že kable a niektore plastove materialy ktore sa použivali v tychto rokoch sa biologicky degraduju a sposobuju skraty, preto zhanam niekoho kto mi pozre pripadne vymeni podobne spojky a vyhnem sa problemom v buducnosti.
to ze mi vypadli spotrebice tiez nebola nahoda. takisto ked mam vyhodenu smerovku mi preblikuju kontrolky a bojim ze to moze vyustit do velkeho problemu.
diky
wwilliam
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 06.01.2005 07:25
Bydlisko: HUMENNE-Presov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wwilliam »

Mam velmi dobreho mechanika na mercedes v PO. Kto chce telefonne cislo nech mi napise na mail mamutw140@gmail.com

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných