Hadička ostrekovača Alhambra - zadné okno

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Hadička ostrekovača Alhambra - zadné okno

Príspevok od používateľa dataman »

Viete mi niekto povedať, kadiaľ ide na Seat Alhambra 2 - hadička na ostrekovač zadného okna? Spodom alebo vrchom?
Nechcem zbytočne rozoberať pol auta...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak nerozoberaj. Ak ti nefunguje chyba bude niekde v prechodke, v napojení na dýzy, v rozdvojke a pod. a nie v chránenom mieste...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

no to nie.. ale nejde a mám vodu pod kobercom.. tak teraz neviem čo ti nie je tým ostrekovačo, že je niekde prerušená hadička...
takže to checm pozrieť...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja by som si tipol, že nie (hadička tam nemá byť prečo delená a prederaviť sa tiež nemá dôvod) a bude to skôr upchatým odtokom a pod. - kukni iné témy o vlhku v aute...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

No neviem neviem... prederaviť sa nemusela sama, mohol jej niekto pomôcť... len chcem vedieť kadiaľ vedie či spodom alebo vrchom...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pomôcť jej mohol, ale je to nepravdepodobné nech už ide kadekoľvek...
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

Ja som riesil tiez podobny problem na brave. Mokry koberec, nedotekajuca kvapalina do zadnej dyzy a nakoniec to bol radiator kurenia, ktory pekne pomalicky kvapkal az nakoniec tiekol (aj som sa divil, ze som musel doliat behom vikendu 2dcl nemrznucej kvapaliny). Investicia 30E aj s robotou ale co je horsie potrebujem vytepovat koberec, nemam garaz, mrzne asi budem vikendovat s ohrievacom v aute :-)))
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ide to spodom aj vrchom, odpredku to ide v lavom prahu (lave predne dvere, zadne lave dvere), potom sa ta hadicka zdvihne na lavu hornu stranu zadnych dveri.

ma dva spoje, jeden sa nachadza uprostred prahu pri soferovi ; druhy niekde v lavej hornej prechodke do zadnych dveri. Chvalabohu som ho este nemusel hladat.

ked stretnem toho nemeckeho sudruha co to vymyslel nadpajat dvakrat na tej 5metrovej trase, tak mu osobne odovzdam tvoj a moj pozdrav nozom rovno do pluc dvanastkrat.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 16.12.2009 21:44, upravené celkom 3 krát.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

aj ja by som bol najradšej, keby mi ten konštruktér nabehol chrbtom na nožík aspon 10x... :40bd:

ale som rád že viem, čo mám hľadať a kde to mám hľadať... lebo z Cicmancových rád som teda neni 2x múdry... lol

radiátor to nie je, kvapalina nemizne a ked som to voňal, tak to bola klasika do ostrekovačov...

mp3turbo nesklamal ako vždy... :300f: :300f: :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

dataman napísal:ale som rád že viem, čo mám hľadať a kde to mám hľadať... lebo z Cicmancových rád som teda neni 2x múdry...
No to ani veľmi rady nechceli byť - len také všeobecné kecy, keďže to auto nepoznám. A v Jak na to o tom nepíšu nič, inú literatúru k tomu nemám...

Inak fakt super nápad to nadpájať - by ma zaujímalo, čo k tomu toho nemeckého súdruha viedlo... :41c2:
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

asi im poostávali hadičky z Pola tak ich museli niekde minúť... :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zeditoval som svoj prispevok, napisal som tam ze "zadne prave dvere" co je trosku schizofrenicke kedze pisem ze sa ta hadicka taha na lavej strane.

drzim palec aby si nemal v koberci tri kyble vody lebo to nikdy neususis. To je slovo... usususneususu :)
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

tri kýble ešte nie, lebo som prišiel na to skôr, ako som zúrivým striekaním na zadné okno vystriekal celú nádobku, ktorá by aj tak vytiekla pod koberec...
musím to cez víkend pozrieť...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

aspon nemusis kupovat teraz vonave stromceky, ber to z tej lepsej stranky :4090:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No, skôr by som povedal, že ich spotreba sa zvýši, lebo letné zmesi možno niektoré aj voňajú, ale zo zimných ani jedna. :3020:

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných