Gumený prúžok visiaci zo zadnej nápravy - pamatáte si to?

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

A nenosit sustaky :40bd:
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

pracujem v jednom takom velkosklade doplnkou a môžem zodpovedne prehlásiť že sa to ešte stále predáva aj ked večšinou v zahraničí a to bývalé štáty Juhoslávie a Rumunsko ale tu na SK sa to už velmi málo predáva ved kto by si to už dal na autá ako sú octávie ,fabie ,focus a podobne ale z recesie sa ešte stále nájdu borci čo si to dajú na auto alebo nejaký nostalgický fajnšmekri :d :D
janikhe
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 17.10.2009 19:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janikhe »

na poste sme to museli mat na vsetkych autach
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

moji zlatý ja si pamätám ako môj tato vodič z povolania mal Škodu garde, ale takej nikde nebolo :-)

Žlaté Garde, čierna strecha, samo strešné okno (prd po tom, že keď pršalo, tak pršalo aj v aute :-) ), tie pásiky pre istotu dva v zadu a ešte s bleskammi nakreslenými a odrazkami, veľká červená hmlovka v strede pod nárazníkom, dve veľké biele hmlovky obdĺžnikové v predu, neviem ako to nazvať ale také tykadielka, železné drôtiky so špirálov a na konci gulička a v každom rohu nárazníka jedna, poťahy tie kožušinkové, dokonca aj na palubnej doske bola kožušinka, riadiaca páka bola nahradená tou hlavicou, kde v tej hlavici bola nejaký kvietok akože zaliaty či čo to bolo, taká priesvitná :-) a to na čo sa nikto nechytal boli ešte späťáky, ktoré neboli pri oknách, ale boli na blatníkoch a vyzerali ako z porsche, čiže niekde v strede predného nárazníka a kabíny. Ale to bol iný car v tej dobe :-)

Škoda, že som to nemall nejako pofotené :-( ale to gardečko jazdí doteraz :-) Bez papierov ale jazdí :-) niekde na branisku :-)
cassey
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cassey »

Kujon 78 to popísal vyčerpavajúco,len dodám, že aj na zadných zásterkách museli byť odrazky,a tem kto nemal na ten prúžok s bleskom stačil ak prúžok gumy z pneumatiky a ešte vpredu na kapote na mriežke pre vstup vzduchu vetrania,resp. kúrenia ,museli byť umelohmotné čoby lapače vzduchu,na pristrojovke teplomery,kompasy,hodiny,kvázi ekonometre,príp.otáčkomery-čím viac tým lepšie : no skrátka BOLI TO čASY!!!!!!!!!! :28b7: :300f: :d :D
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

sakra na ten budík ekonomer som zabudol :-) na zelených poličkách ok, a červené nemdobre :-)

teraz to je vnímané ako nevkus, ale vtedy to bolo in :-) no samozrejme na tie auta čo tam boli, šak čo sa už len dalo vidieť na aute, keď bolo max. 6 značiek a rozdiel bol iba vo farbe a pukliciach :-)
steve022
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 09.05.2010 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa steve022 »

No moje prvé auto bol renault 8, tak som na neho urobil nerezový výfuk s dvojitou koncovkou na konci šikmo zrezanou. Malo to poriadny "zvuk" ako sa patrí. Aj mi za to zobrali osvedčenie, ale dratenky na umývanie riadu, ktoré som potom do neho napchal to trošku upravili. ALU diskov bolo ako šafránu, tak sme si pomohli čiernou farbou , kde na puklica ala škoda 100 sme namaľovali 5 čierne trojuholníky aby to vyzeralo ako ALU. No a na predné svetlá krížom čierne pásiky na sklo, ako na rally. Hej a ešte na zadnej kapote ako bolo nasávanie vzduchu tak taký plechový nasávač. :40bd:
kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkristian »

az mi je to trapne, ale moji rodicia na S-105 mali akurat ten vankus-lekarnicku v zadnom okne, dorobenu zadnu hmlovku a nalepene bocne listy :-\ No a radio kupene za velke prachy v madarsku :4090:
kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

jeeeeeeeeežkove voči, to sú spomienky :2f93:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a samozrejme na zadne okno velka nalepka znacky riflov MONTANA , pripadne vytuningovane žiguláky a škodovice mali na zadnom okne take plastove kvázy akokeby velke zaluzie, no a vsade mozne v ineteriery pokvačkane vone s obrazkami holych babiniek :2f93:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

s tou elektrinou to neposobilo na kazdeho.ja ked som este jazdieval favikom tak brata kopalo stale mna nic.mne sa to stalo len na faviku a to len 2 X.kamos ma clio a kope ho to.neviem ci to nema nieco spolocne s oblecenim.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No to je objav! Samozrejme, že to má niečo spoločné s oblečením resp. s jeho materiálom. A s materiálom poťahov...
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Jeden cigán tu v meste má Ladu 2105. Vyzerá ako nová. Tých áut strieda niekoľko ročne, najviac Lady. Túto už má dlho, má tam tú roletu na zadnom okne, stierače na svetlách, na sedadlách typické poťahy ako vlna či čo to je, myslím že aj tú gumu proti elektrine. Len pár detailov navyše ako sú fólie na oknách a pod.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

patko1 napísal:ineteriery pokvačkane vone s obrazkami holych babiniek
Sabrina, Sandra boli inn :2f93:
urbanek
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 12.06.2007 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urbanek »

Zabudli ste este na kinder-vajco na antene, a takeho psa na zadnom okne ktory kyval hlavou.

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných