Grand Cherokee - výstražné svetlá

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bobor11
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 31.07.2010 15:57
Zdieľať na Facebook

Grand Cherokee - výstražné svetlá

Príspevok od používateľa bobor11 »

Ahojte.

Len taká jednoduchá otázka do pléna: ak zapnete výstražné smerovky na Grande tak vám okrem šípiek pri budíkoch bliká aj tlačítko?
Nebliká mi to od kedy som ho nadobudol tak neviem či tam mám meniť žiarovku alebo to tak má byť, že nebliká a signalizuje to len šípkami na kombiku. Ďakujem za pomoc :-)
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Sice neviem ci to ma svietit, ale k comu je to dobre? nestaci ze blikaju sipky na budikoch? ved to je taka sprostost, ako kontrolka na stierace :d :D
bobor11
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 31.07.2010 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobor11 »

lapso1 napísal:Sice neviem ci to ma svietit, ale k comu je to dobre? nestaci ze blikaju sipky na budikoch? ved to je taka sprostost, ako kontrolka na stierace :d :D


:-) len by ma to zaujímalo, žili mi to až tak netrhá, blikať- bliká, klaksón trúbi :-)
bobor11
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 31.07.2010 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobor11 »

2MATRIX napísal:A Grand Cherokee aký?Ale mne sa zda že na našom to blika,ale čo viem ja že na našom,neviem či to tak ma byt alebo nie,nesvieti zase ked zapnem svetla židna kontrolka,jedna sa o WJ rv 2002.Je mi to divné.Ale inak všetko svieti.


Grand 3,1TDI rv. december 2000. Kontrolka na stretavacie svetla mi nesvieti ale ak nevypnem, tak to pipa ako sialene tak nezabudam. Mozno stretavacka nema svietit.
bobor11
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 31.07.2010 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobor11 »

2MATRIX napísal:Ano presne takto isto to mám aj ja,je divné že tam nedali kontrolku.
Ono je tam viac divných vecí čo sa týka konštrukcie auta. Ale jazdí sa mi s tým celkom dobre :-)
bobor11
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 31.07.2010 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobor11 »

2MATRIX napísal:Mne nanom absolutne nič nevadí,a pre mna osobne to je jedno z naj všetkých SUV.U mna 100% spokojnost,až na spotrebu 15-16L :4090: Ale čo sa týka prejzdu terenom,pohodlím vybavou tak je to bomba.

ja sa v meste pohybujem od 11,5 do 12,5 l ale to jazdím normálne, žiadny slimák. Diaľnicu robím tak na 10,5 l priemer.
Terén len light predsa tá 3,1 TDI je citlivá a nechce sa mi zase riešiť klasické jej vlastné problémy.
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

bobor11 napísal: ja sa v meste pohybujem od 11,5 do 12,5 l ale to jazdím normálne, žiadny slimák. Diaľnicu robím tak na 10,5 l priemer.
Terén len light predsa tá 3,1 TDI je citlivá a nechce sa mi zase riešiť klasické jej vlastné problémy.
No dobrá spotreba, tú viem spraviť aj na mojej 5,2 V8 ked sa mooc snažím.

Ak ti nafťáčik šlape tak sa on staraj bude dobre slúžiť.

A.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných