GPS v aute - história pohybu

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
drskusa
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.11.2013 14:56
Zdieľať na Facebook

GPS v aute - história pohybu

Príspevok od používateľa drskusa »

Zdravím, mám otázku. Dá sa zistiť kde sa auto nachádzalo podľa gps navigácie v aute? Zhromažďujú takéto data original navigácie povedzme vo Ford, OPEL alebo Volkswagen? Ďakujem za odpoveď
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Da,ale trasa sa najprv musi ulozit do pamete.Aspon ja mam taku gps.
drskusa
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.11.2013 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drskusa »

Ano to mi je jasne, ja myslim to ci si ta navigacia nepamata polohu kde bolo auto
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Špehuješ ženu alebo chodíš s firemným tam kam nemáš?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pozor nemýliť si navigáciu a GPS modul. GPS sa montuje do firemných kvoli daniarom a dá sa sledovať aj online,aj ukladá trasy velmi dlho dozadu. Vo viacerých firmách čo poznám skôr dostaneš kárne za prekročenie MPR, ako pokutu od policajta. Odbočenie od trasy sa dá nejako ešte zdôvodniť.
A ako dôvod kárneho je napísané - poškodzovanie firemného majetku. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco13, pre túto buzeraciu s GPS modulom som skončil kariéru obchodného zástupcu, a prešiel som na kamion. Tu mi GPS modul absolútne nevadí. Ale ako obchodný zástupca spoločnosti amerického výrobcu kozmetiky a house clean mi vadilo, že musím byť tam a tam toľko a hentam toľko. Pretože zákazník od zákazníka bol špecifický. Malý veľkoobchod mal iné požiadavky, iné mal veľkosklad reťazca. U toho malého čo zasoboval v roku 2005 tristovky maloobchodov bolo treba viac času ako u veľkého čo mal dvadsať hyprošov. Ale obchodná politika riadená spoza oceána, a slovenskí dvadsať ročný poskokovia tz kinder manageri čerstvo kúpené Ing diplomy im trčali zo zadnice, a svoju skúsenosť ešte nemali,tak bezbreho rozbili obchodný team.
Ale ako tu už bolo písané iba GPS modul si pamätá trasy.
drskusa
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.11.2013 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drskusa »

ďakujem za odpoveď pani
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných