GPS navigacia

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9953
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

GPS navigacia

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

-zdravim,zaseky mam blbu temu...Strasne ma vytačaju dnesne navigacie umiestnene v strede panelu / v autoradiu/,ktore su /aspon pre mna/ fakticky nepouzitelne...Odvracaju uvahu,človek musi na ne čumiet z križa dole a potom sa mu zadari aj strhnut volant... Doslovne ma to dokazalo vytočit do nepričetnosti...Neviem ako Vy,ale navigačka v lavom dolnom rohu na skle je najidealnejsiim miestom,človek len mrkne...a ma jasno.Neviem,či niekto ma ine skusenosti a použiva dodatkove GPS-k...
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: ...GPS navigacia...

Príspevok od používateľa autolaik »

Ja mam zabudovanu no aj tak vacsinou pouzivam externu v mobile aj s on line sluzbami. Nemam to ale na skle (cez leto sa moc prehrieva) ale na magnetickom drziaku.
V mobile mam vacsinou zapnute google mapy, a to aj napriek tomu ze tam mam aj sygic a waze.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: GPS navigacia

Príspevok od používateľa Acon »

Mám origo v palubke, síce prehľadnú a dobre viditelnú a ešte som nezabočil pri pohľade na ňu, nezabocim ani keď si beriem niečo zo zadných sedadiel, ani neviem ako sa to dá 😂 no som dinosaurus a tak používam externú garmin s kamerou. Aktualizáciu si spravím vždy keď potrebujem = pred cestou na Balkán, naviguje vždy, rýchlo reaguje na zmeny a hlavne mi nezazvoni telefón pred sériou odbočení v centre neznámeho mesta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných