Golf II. elektrika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kacir003
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 06.01.2010 14:07
Zdieľať na Facebook

Golf II. elektrika

Príspevok od používateľa kacir003 »

Zdravim vospolok, chcem sa opytat, ci nemate niekto skusenosti s problemom, aky nastal na mojom dvojkovom golfe 1.6tdi zo r. ´86. Dlho predlho vsetko fungovalo ako malo, az sa stalo, ze auto nenastartovalo. Nie len ze nenastartovalo, ale ani len nepohlo starterom, kontrolky na palubovke ani nebliknu, a ked skusim napriklad zapnut svetla, alebo vsetky smerovky, ozve sa iba akesi chrcanie vychadzajuce z palubovky. Jednoducho kym je tlacitko vystraznych smeroviek stlacene, tak to chrci stale, ale smerovky na to kaslu. Podotykam ze baterka bola vymenena pred par tyzdnami a doteraz fungovalo vsetko normlane. Ide o niaky skrat, alebo kontakt, ci?
Turbogolf
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.10.2007 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turbogolf »

v prvom rade mas TD a nie TDI... :3020:
skontroluj si kostriace body na akumulatore ,motore,starteri...G2 GTD je fajne auticko...
nech ti sluzi...
maral2
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.04.2010 13:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maral2 »

Skontroluj izolaciu na elektrickom obvode. Ja som mal podobny problem. Poskodila sa buzirka a skratovalo mi to o trysky. Kym som nasiel problem tak sa mi podarilo odpalit jedno rele:) A podla toho co pises mas uz zrejme i Ty nieco zhorene na tej "zakladnej doske" s poistkami.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 82 neregistrovaných