general Milan Lucansky

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

bolo mi to jasne hned, tu chyba zakladne pochopenie statu a ich funkcie, je zbytocne tu vypravat co je policajt, co prokurator, co sudca, co politik, co minister, pre vas to je gulas krumple z masom a cibulu ,stejne to je jak hodit hovno do kanala sa dalej rozpisovat, nezmeni sa nic

len jednu vec, vy ste si to vyriesili, zaradili, odsudili...ale on je mrtvy ako nevinny, bodka
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...bajo...,vies,.co je najsmutnejsie v tejto dobe ? Ze z banditu,hajzla sa stava takmer martyr a narodny hrdina... a ti,co su v prvej linii a skapinaju tak upadnu do zabudnutia...Sme skurveny narod...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nikto si nič nevyriešil.Generál zvážil svoju pozíciu a šance...a rozhodol sa.A áno,ostal tým pádom nevinný,ako každý koho ešte právoplatne neodsúdili.Nedal šancu ani tomu aby ostal nevinný a nedal šancu ani odsúdeniu.Zato sa stal predmetom boja dvoch táborov.Tento boj je dokonalá školská ukážka ako vyzerá ak demokracia zastrešuje hlupákov.Bojovať pri rešpektovaní zákonov práva,cti,rozumu a etiky z ľudmi ktorý nerešpektujú ani pravdu ani právo ani rozum,česť proste nič,majú len jedovatú hlúpu slinu nadbytok tuposti s ochotou kedykoľvek zasrať akýkoľvek priestor...to nemá cenu.Jediná rozumná cesta je vyhnúť sa tomu čo produkujete,ignorovať vás,nechať vás sa vyštekať,vypľuvať,okydať všetko čo má dočinenia z rozumom,ctou,pravdou a rešpektovaním práv iných.Doslova by som poprosil ľudí,ktorý z názormi ľudí čo zakladajú tieto témy na vyburcovanie najnižších pudov nesúhlasia,nech do témy neprispejú.Nedovoľte aby vás obsrali ľudia o ktorých ani netušíte čo za úmysly majú,čo tým sledujú ak už ani motoristické fórum nevedia nechať na pokoji.Nikdy nič sem mimo jedu,hlúposti a stretov nepriniesli.Uvedomte si to,z hlúpym a ešte anonymným idiotom nikdy nediskutujte,boj z hlupákom ešte nik nikdy nevyhral.Poraziť ich môžete jedine tým,že pre vás prestanú existovať a necháte ich bez odozvy.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Vzdy som sa cudoval ako dokaze par ludi sfanatizovat celu spolocnost,teraz to vidime v priamom prenose..aj tu na tomto fore.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Stanfords ... experiment

...stoji to za precitanie a hadam aj pochopenie.

A k tomu skatulkovaniu a vynasaniu rozsudkov..zacnime kazdy od seba. Tam hore sa to asi deje vo velkych sumach,tu medzi medzi smrtelnikmi v malom. Moze vobec niekto hodit kamenom? Sme na auto fore tak dam priklady z tohto segmentu...nikto tu nikdy nepredaval,nedovazal auta za ucelom nepriznaneho zisku? Nikto tu nikoho nevozil v aute a nechal si zaplatil bez kocesie taxi? Nikto tu nikdy nepravoval auta "bez papiera" ,nepredal suciastky "bez papiera"? Neutocim,len davam priklady fungovania zdola...tak kto do certa vobec moze hodit kamenom?

Toto sme fakt chceli ze jedina obhajoba sucastneho stavu je postavena ze bud Matovic alebo navrat Fica? Ina volbq neexistuje?

Odsudili ste,zaskatulkovali kazdeho s inym nazorom a urobili z neho kotlebovca alwbo ficovolica.

Poprosim jedno,vyjadrite sa napriklad k jednemu z nasich najvyssich ustavnych cinitelov,k predsedovi parlamentu...toto sme chceli a tolerujeme "lebo Fico?

Koncim s prenosom,viac k tomu neviem povedat, kto je vinny nech je odsudeny, ale regulerne a podla zakonov...a nie selektivne iba toho kto sa nam teraz hodi.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nesúhlasím...vyjadrujte sa k veciam ktorým rozumiete a ktoré viete zmeniť.Ak zmeniť neviete,počkajte keď to bude možné...to sú volby.Ibaže...potom nesedte doma.Tu nevyriešite nič,len otravujete ovzdušie.Tu a toto by nemalo slúžiť na podobné hlúpe témy.Samozrejme to sa odzkadlí v kadečom,aj v úpadku tohoto priestoru,kde admin nedomyslel "demokraciu" ak stvoril sekcie pre tlačenie hubov a mlátenie prázdnej slamy.Už odtiaľto utieklo veľa ľudí ktorý mali čo do problematiky povedať a vedeli pomôcť.Ja už tiež len výnimočne a práve pre priestor kde sa ocitám nechtiac medzi tými ku ktorým nepatrím ho čochvíla tiež definitívne opustím.Mám často pocit že som spadol do žumpy a do nesprávnej a mne nepríjemnej spoločnosti.
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Je mi ľúto tých ľudí, čo si myslia, že voľby môžu niečo zmeniť. Kto vytvoril ten systém kde ľuďom ponúkli z dvoch možností ? Buď volíš ľavicu alebo pravicu ? Žiadna iná možnosť neexistuje ? Alebo nám dali na výber z troch možností ? Buď volíš kapitalistov, komunistov alebo fašistov... KTO ten systém tak nastavil ? Rozdeľuj a panuj, nejednotnosť= cesta do pekla. Najlepšie, umrieť v nevedomosti v akom "skvelom" systéme to sme žili.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

bajo777 napísal:
len jednu vec, vy ste si to vyriesili, zaradili, odsudili...ale on je mrtvy ako nevinny, bodka
jediny kto ma klapky na ococh a ide si stale svoje....

Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Renova »

Bol to väčší zločinec ako Al.Capone...lebo ten takuto prísahu neskladal.

Služobná prísaha
Občan pri vzniku služobného pomeru policajta skladá služobnú prísahu, ktorá znie: [14]

„Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby som chránil práva občanov, ich bezpečnosť a verejný poriadok, a to aj s nasadením vlastného života. Budem sa riadiť ústavou, ústavnými zákonmi, zákonmi a ďalšími všeobecne záväznými právnymi predpismi. Tak prisahám!“
zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zsvatos »

Pridavam sa uprimne k nazoru, ze by sa na tomto fore mali riesit temy, pre ktore je prioritne urcene, teda vsetko okolo motorovych vozidiel vsetkych druhov, a nic ine.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Shoutbox - o všetkom, tz možno aj o y38ačke. napríklad.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano,vrátane toho že sa každý môže predviesť aký je hlúpy aby ťarchu tej skutočnosti neniesol sám
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

V podstate je aj dobre ze nemame vsetci rovnaky nazor.Niekedy bolí aj pravda ked sa povie a niektori ju nechcu počut.V pripade tejto temy neviem.Nebol som tam ale myslim si svoje.Dufam ze bola v cele aspon poschodova postel :4012:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Renova napísal:Bol to väčší zločinec ako Al.Capone...lebo ten takuto prísahu neskladal.

Služobná prísaha
Občan pri vzniku služobného pomeru policajta skladá služobnú prísahu, ktorá znie: [14]

„Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby som chránil práva občanov, ich bezpečnosť a verejný poriadok, a to aj s nasadením vlastného života. Budem sa riadiť ústavou, ústavnými zákonmi, zákonmi a ďalšími všeobecne záväznými právnymi predpismi. Tak prisahám!“
Platí aj pre tých 150 zbojníkov v parlamente, ďalších vo vláde, a v prezidentskom paláci :4012:
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Teoreticky pre fšetkých ,ktorý sú prisatý na cecok, do ktorého dodáva mlieko tento biedny národ.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja sa veľmi čudujem na tom,že analyticky zmýšľajucim rozumným ľuďom,ktorí pisali veľmi rozumne prispevky do inych tem tuto na forum doposiaľ,zrazu uniká pointa celého pripadu gen.Lučanského a odbiehajú od veci a utápajú sa vo svojich emociach a nazoroch...
V prvom rade by som celu kauzu rozdelil do 3 etap
1.etapa od chvile kedy sa Lučansky sam dobrovoľne dostavil na policiu
a chcel vypovedať v trestnych veciach z ktorych bol obvinený po jeho vzatie do väzby.
2.etapa Rozhodnutie o jeho vzatí do väzby ,rozhodnutie o mieste jeho väzby,a ine okolnosti,ktore toto rozhodnutie sprevadzali až po tzv.nehodu kedy sa v tme "potkol o papuču"
a 3.etapa samotné dokonanie udajnej sebevraždy.
Nateraz položim len jednu otazku.
Bolo nutné gen.Lučanskeho stihať väzobne,keďže prejavil ochotu spolupracovať z vyšetrovateľmi ?
Od toho momentu tato kauza sa ďalej zauzľovala,a podľa mojho nazoru ak by sudca nerozhodol o väzbe,gen.Lučansky mohol byť dnes nažive,lebo od momentu jeho uväznenia sa tam udalosti nabaľovali jedna na druhu ako trojobal na rezeň, a nutne museli viesť ku takemu smutnemu vysledku.
Mne celý tento pripad pripadá ako vystrihnuty z obdobia Pinochetoveho Chile..Akože za mňa palec dole pre sudnictvo,pre ZVJS, a tiež pre postoj MS a zatutlavanie celeho pripadu a v podstate embargo na poskytnutie informacii verejnosti.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných