general Milan Lucansky

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Lekárske správy na to "lajno" vyniesol len nejaký sympatizant, tých čo najviac štekajú...
Za každú cenu sa tu niekto snaží vytvárať chaos, rozbiť vládu a podobne... Je sranda že sú za tým väčšinou len tí, ktorých nominati sedia vo väzbe = SMER + HLAS + SNS

Teraz je na YT nové video od Janíčka z TN... Má síce až 40 minút, ale oplatí sa pozrieť


A on tam pekne povedal, že medzi vlkmi sa musíš prispôsobiť, nemôže medzi vlkmi žiť ovca, lebo by ju zožrali...
Pekne sa tam vyjadril aj o Jankovskej a spol, oni mali jednoducho také sebavedomie, že si mysleli že na nich nikto nemá a môžu si dovoliť všetko...

A niekto ako Lučanský sa nemôže tváriť že nevedel čo sa deje na polícii, nevedel čo sa deje v NAKA, nevedel čo sa deje na prokuratúre, justícii, nemohol nevedieť o Bodorovi, Kočnerovi...
To nie sú iba veci z ktorých bol priamo obvinený, ktoré sa prešetrovali, tam bolo XY dalších káuz...
A ked máš 51 a vieš čo si všetko napáchal a vieš že ti reálne hrozí kludne 20 rokov, zhabanie majetkov a že pôjdeš do lochu medzi tých, ktorých si tam sám poslal, tak zistíš že tvoj život nemá dalej zmysel...

Vid olejári z JOPI, povedali na svoju obranu, že nedávali úplatky, ale museli platiť paušál a je úplne jasné že to muselo ísť cez vysoko postavených ludí.
Tvrdiť že olejári klamú... Bez vetra sa lístok nepohne a či olejári úplatky dávali, alebo platili paušál, je v podstate jedno, niekto tie peniaze zobral a nebolo ich málo
Naposledy upravil/-a ivko1 v 04.01.2021 19:40, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak si niekde vrchný šéf,tak sú iba dve možnosti.Si hlava tej mafii,pretože akonáhle vyhlásš že si o ničom nevedel,tak si najväčší blbec aký tomu úradu kedy šéfoval.
Kedže Fico,Kali,a všetci hore sa dnes tvária že nevedeli,tak platí že takáto banda tupcov viedla štát 12 rokov.Ale...to asi neplatí,platí možnosť č 1
Ak by som ako šéf polície skončil v hrozbe že budem zdielať desaťročia celu z ľudmi ktorých som do basy posielal,urobím to samé čo Lučanský.Bol to inteligentný človek zo super analytickým myslením ktorý si hravo spočítal svoje šance a presne vedel kde skončí a ako.Ako tvrdý chlap nebude trepať do vetra,proste to urobí,ako každý kto to urobiť ozaj chce.Janíček to pomenoval veľmi presne....nič z tých dnes postihovaných si nevedel podobné ani predstaviť že sa mu môže stať a z toho vyplývala ich istota to robiť dlhočizné roky.Až sa ucho džbánu utrhlo a šmykli sa na jednom trnavčanovi.A prepočítali sa na tom,že všetci trochu statočný a čestný majú toho plné topánky a pomôžu svojim dielom pri čistení chlieva.Stalo sa nevídané,mnoho oviec zdolalo vlka.Teraz ide o to nezabudnúť že vlk je stále vlkom.Takže je nutné vyvinúť enormné úsilie poslať za mreže aj úplne najvyžšie poschodie.A nie sledovať ako z posednej lavice vyblakuje jeden z najväčších zlosynov slovenska.Akoby nestačila jedna hanba ktorú snáď nezmyjeme nikdy..máme fašistov v parlamente a dokonca v EU.
Akoby nestačilo že už raz sme s fašistami kolaborovali.
Že neplatí možnosť č2 že 12 vládli blbci je vidieť najlepšie na tom,ako aj dnes vedia všetko najlepšie.Preto ostáva iba možnosť č.1 a to že nie sú blbý,sú to gauneri
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Trošku na pobavenie...
Ako sa šíria hoaxy a ako chce niekto z ničoho vytvoriť mega kauzu...
Akurát mi je divné že toto tu už dávno nezdielal vsevetko
Takáta štvanica proti vláde po volbách tu ešte nebola čo si ja pamätám... Ale ani nikdy doteraz nepracovala polícia tak ako pracuje, že sa skutočne vyšetruje korupcia na tých najvyšších miestach, doteraz to len všetci slubovali
https://www.topky.sk/cl/10/2032601/HOAX ... aj-policia
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vam neni pomoci, ale uz to tu bolo, bol by na vas pravom hrdy...

FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Teraz ste si zvolili vykvet spolocnosti :2f93: Nebojte sa fica mam este menej rad ako to co je tu teraz.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

xentry a komu si mal dať hlas ked si nechcel Fica?
Ked si ho chcel poraziť...
Mal si inú možnosť?
No mohol si dať hlas aj strane ktorá sa do parlamentu ani nedostala, ale to by bol gól do vlastnej brány.
Lebo tvoj hlas by chýbal potom v boji proti Smeru

Alebo pri volbách prezidenta, myslíš že som bol nadšený z Kisku? A komu som mal dať hlas ak som nechcel aby vyhral Fico?
A teraz si myslíš že som nadšený z Čaputovej? A komu som mal dať hlas? Ne-Smeráckému Šefčovičovi?
Ja už X volieb volím vyslovene proti Smeru a konečne v 2020 padol...
Naposledy upravil/-a ivko1 v 04.01.2021 21:05, upravené celkom 1 krát.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Teraz mi povedz co mas z toho? Co cakas, ze ti prinesie tato strasna spravodlivost? Z radosti z toho, ze zavreli niekoho koho si nemal rad sa nenajes.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čo očakávam?
No malo by sa menej rozkrádať
Mohli by napríklad stúpnuť minimálne dôchodky, aby tu neboli dôchodcovia čo im príde dôchodok ledva 300€ a nejaký cigán čo za celý život nič nerobil má invalidný dôchodok a poberá rôzne socialne dávky a dostane o 200€ viac...

Ked sa menej rozkradne tak môže klesnúť danové zaťaženie, teda môže stúpnuť aj minimálne mesačná mzda - aj ked mna sa to netýka...

Môžu sa stavať napríklad nemocnice a myslím stavať, nie stavať ako za čias bývalých že sa na tom niekto akurát poriadne nabalil.
Môžu modernizovať školy...
(Vidíme ako stavali tunel Višnové, ako sa stavia dialnica)

Využívať efektívne eurofondy...

No v prvom rade sa musíš zbaviť hlavných lumpov a potom po nejakom čase sa dá riešiť aj rozvoj krajiny.
Niekedy to začať muselo - tá vládna zostava nie je vôbec ideálna, ale dôležitý je ten prvý krok...
Ked sa podarí niekoho naozaj aj potrestať tak sa aj v iných nižších štruktúrach začnú ludia trochu viac kontrolovať, lebo už nebudú mať nad sebou tú ochrannú ruku, zhora čo to uprace.

Keby si ty vedel aká rôzna korupcia tu bola. Ja sa točím okolo jedného športového strediska, kde sa robí jedna velká akcia...
Chceš podporu - sponzorské od štátnej inštitúcie?
Ano, celkom radi do toho idú, ale...
My ti dáme 20000€, ale za vybavenie nám vrátiš bokom v obálke 10000€, normálne bez hanby na drzovku...

Takto sme tu fungovali...
A tiež som tu písal ako robil kamoš priamo pod Kičurom...
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Viem ako to funguje neboj nic :) A ani ti nehovorim kolko penazi sa da ukradnut cez reklamky, vydavanie a podobne. :) Viem ako to fungovalo za vsetkych vlad, trosku rozdiel v percentach ale uplne to iste. Nerob si iluzie lebo keby nebol kovid tak teraz nepocuvas nic ine len ze to oni, to oni, to oni, potom hadka vo vlastnych radoch, hodis sa o zem, odchadzas, hladas spinu na vsetkych okolo, trosku sa ukludnis, vymyslis dalsiu piu.ovinu aby si mohol na niekoho nadavat a o tom by bolo volebne obdobie.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Nechcel som sa zapájať, som úplne apolitický 15rokov, všetky voľby som bol mimo SR, ale nedá mi napísať. Každý jeden smrad čo vstúpil a plánuje vstúpiť do politiky od miestnej počínajúc až po vrcholovú končiac a tára na meetingoch predvolebné nezmysly typu pre Vás, pre všetkých, pre národ pre ľudí KLAME!!!!!
Jeho bezmozog trepe, jeho duša piští po zlodejstve. Všetky hrable hrabú k sebe. Aj zosnulého generála hrabke hrabali k sebe. Škoda ľudského života, či bol na tej alebo onej strane, bol to človek. Pred Bohom sme si všetci rovní. Neobhajujem, iba konštatujem. Dedko mi veľmi veľa rozprával, keď som sa v 80tych rokoch nedostal na strednú školu ktorú som si vybral, iba kvôli postoju deda v 50tych rokoch minulého storočia za odbor voči štáto strane. Zobrali mu majetok,ale jeho rozum mu v hlave nechali.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

ivko1 napísal:
Ja už X volieb volím vyslovene proti Smeru a konečne v 2020 padol...
zialbohu je na sk 30% alzheimerov, co prilis rychlo zabudaju a volia "alfa samcov" smeru.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

selektivna spravodlivost, selektivny sucit, ludove tribunaly, adventne naka kalendare, stat sa riadi cez statusy na fejsbuku!!! to kam sme sa dostali ???

icte s tym dopice ! presne tu bolo pisane, ovce porazili vlka :40bd: , plati.len jedno ovce ste, porazili ste trt, fico, kali, pele sa vam smeju do huby, ale zato tito babkoherci tahaju vas na porazku, len este mate na ococh klapky

keby islo o spravodlivost, tak kde je popradsky andel ? kde su gorily ? jaj ano...hascak :40bd: , nedajte sa vysmiat, tomu niekto naozaj veri ???

tuto lucansky tam sedel udajne za korupciu...ok, ale ten co ho udal beha vonku, ten je pohode, jeho hovno nesmrdi, natreli ho za kolko ? 500t to bol horny odhad ? malcharek kolko dal 10 mega podla gorily ? a je to ok , lebo neni u fica ::: lucansky vysudil 180t od nejakych novin, keby bol tak potrebny na penaze, tak ich neda na charitu :zg282:

viete hovno v akom prostredi sa ludia ako lucansky pohybuju, ako riesia veci, jedna vec je ista, on nebol politik, bol fizel cely zivot, spinil si ruky casto aj za vas, aby ste svoju prdel mohli uzivat v teple domova, toto pochopi len clovek znutra jak to tam chodi, isiel po tych najvacsich rybach, asi zato ze bol spatny, ze ::: aj vo vasich biznisoch najhorsi su hore, len neuznani majstri svetla nedoceneni picuju do druheho roboty, bol v inspekcii, likvidoval z tejto pozicie aj ludi vnutri, tam si rozhodne kamosov nenarobil, za cely zivot spravil tolko pre tento stat, ze nejakych 500t je blbe vreckove, ne neschvalujem to ! na policajta musi byt vyssia miera, jak na barzjakeho jozka z marikovej, ale takto skoncit si nezasluzil, dohnat cloveka k sebevrazde naplna skutkovy stav genocidy, je uplne jedno ci mu niekto pomohol, alebo to spravil sam, v tomto sa to rovna !!!

skupinu osob kludne vezmite tych z adventu, raz sa dojde aj nato, kto kde a ako ich vyberal a nic viac, len spravodlivost, pozor ! ne pravo ale spravodlivost na ich hlavy, to im doprajem...

apropo...bol tu jeden, co nedavno pri mojom komente ze odchadza 1500 policajtov zahlasil ze polka su darebaci...a kusok dalej si splnil obciansku povinnost nahlasit tym polovicnym darebakom svoje znepokojenie z poruseni zakona, neviem ci su nato tabletky, ale diagnoza to je rozhodne
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

bajo...
K Malcharkovi asi tolko - čo urobil Fico aby ho dostal do basy?
A to sú teda velmi zaujímavé zvukové záznamy na YT kde rieši biznis s Haščákom.
Alebo Dzurindu, Mikloša...
Ty ideš teraz obvinovať niekoho že Malchárek si behá po slobode?
Pýtaj sa Fica, Kováčika, Trnku...
Oni boli pri moci...

Ale vieš ked je v Gorile hlas podobný Ficovi, tak ako chceš obviniť Malchárka?
Obviníš Malchárka a Malchárek začne spievať na Fica, Flašíka,...
Si robíš srandu, ked sa čuduješ že Malchárek si užíva slobodu že?

Ten čo udal Lučanského si behá po slobode...
A?
Je nevinný?
NIE JE!!!

Len ak nebude klamať a pomôže vyšetriť korupciu a vedz že to nie je len o jednej výpovedi, ale o množstve dôkazov, informácii, dokumentov, ktoré sa musia zhodovať, tak mu môže byť znížený trest na spodnú hranicu
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

bajo777 napísal:
bol fizel cely zivot, spinil si ruky casto aj za vas, aby ste svoju prdel mohli uzivat v teple domova, toto pochopi len clovek znutra jak to tam chodi, isiel po tych najvacsich rybach, rozhodne
Nerád sa zapájam , ale toto mi nedá. Ako si správne napísal ,bol fízel,čiže si robil svoju ,veľmi dobre platenú ,prácu. Nič viac ,nič menej.Či tie "najväčšie ryby" mal lapať strážmajster XXX XXX z obvodného oddelenia v Košariskách? Áno aby sme si mohli svoje prdele užívať v teple spravili sme zmluvu zo štátom .Zaviazali sme sa ,že my poskytneme svoje dane , a "štát" nás prostredníctvom inštitúcii na to určených ochráni .Mimochodom sa zaviazal nás chrániť pred verbežou ktorá mohla fungovať kvôli tomu ako štát ne fungoval. Je to ako pastiersky pes ,ktorý má od baču full servis ,na to aby mu chránil stádo , a tá ku3va mu po nociach ovce predáva vlkom . Guľu mu do hlavy ku3ve psačej.
PS- príde mi nenáležité , smiešne , a divné nazývať kriminálnika -generál .
Doteraz najznámejší slovenský zločinec to dotiahol len na kapitána
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

k tym kalendarom len tolko, ze az teraz organy maju volne ruky, tak sa deju veci.
take veci co doteraz neboli myslitelne, lebo "skutok sa nestal" alebo to bol "nas clovek"........
"padni komu padni".... niektorim uz padlo a sedia v base.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných