Garmin nüviCam LMT Lifetime - sťahovanie videí a foto

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Garmin nüviCam LMT Lifetime - sťahovanie videí a foto

Príspevok od používateľa Acon »

Ahojte. Chlapi, som v koncoch. Nikdy som kameru a foto nevyužíval, lebo som nepotreboval, no teraz idem riešiť jednu neoprávnenú pokutu a mám ju samozrejme zaznamenanú v navi ale za boha to neviem stiahnuť do PC. Klasika cez USB to nejde, vobec nepozná navi a na viac sa moje užívateľské schopnosti nechytajú. Vie mi niekto poradiť? kebo mr. google neporadil


Sorry, vyriešené. Až 3. port to zobral a ide to ako po masle. Ďakujem tým, čo vedeli, chceli no nedostali možnosť poradiť ;-)
Naposledy upravil/-a Acon v 03.09.2016 10:58, upravené celkom 1 krát.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Ahoj Acon. Máš tie fotky na SD karte v navi, alebo v pamäti navigácie? Ak tam máš bluetooth, skús to aj cez túto možnosť napr. poslať do svojho mobilu.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Aha, toto je ďalši atéma. Mobil mám s navi prepojenú cez bluetooth a využívam to často, no nejako som zkonštatoval, že prenášať súbory do mobilu nie je možné. A ano, mám tam 2 karty microSD no ak napr vyberiem a vložím kartu do mobilu, súbory nepozná
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Niekedy stačí aj prefúkať port od prachu, alebo reštartovať computer a skúsiť to znova. Veľa krát mi to pomohlo. Rád som poradil.
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

a nechces sa s namy o tu neopravnenu pokutu podelit? myslim upnut to videjko i sem? :)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

V Chorvatsku mi odtiahli auto lebo som údajne parkoval na zákaze zastavenia. Stálo ma to 500kún a chvílu strachu, že mi lopli firemnú oktávku ;-) Na videu vidieť, že niekto tú značku otočil o 90° takže ju nebolo vidieť. Len dodatkovú s nákresom odťahovky no kto si všimne nejakú bielu podlhovastú tabulku, ktorých je tam hafo? Takže to idem poslať na ambasádu, nech to skúsia vyriešiť.
A sem je sizyfovská robota vložiť foto z PC nie ešte vide. To aby som si vzal neplatené voľno ;-)
Naposledy upravil/-a Acon v 04.09.2016 13:57, upravené celkom 2 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

To ma privadza na potrebu novej temy, neopravenene pokutovanych, tiez by som sa pridal s prihodami, uz teraz je jasnou hviezdou fora :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

len aby to nebola zasa krčmová téma ukrivdených somárov čo budú rozvýjať debaty o tom ako sú policajti blbý lebo oni boli v práve bez akých koľvek dokazov. Skor sa obávam čisto bulvárnej = rozsiahlej témy. Ja mám chvalabohu videozáznam a foto s časom a súradnicami, inak by som sa nad tým vobec nezamýšlal a už vobec neriešil na fóre.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných