"frajer"

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bronch
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 27.07.2010 17:07
Bydlisko: internet
Zdieľať na Facebook

"frajer"

Príspevok od používateľa bronch »

...tak to je fakt brutal, rozdat si to s kamionom
http://natankuj.sme.sk/diskusie/1789050 ... azili.html
:28b7:
seat arosa 1998
1.4/44kw
bronch
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 27.07.2010 17:07
Bydlisko: internet
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bronch »

seat arosa 1998
1.4/44kw
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

takym treba brat vodicaky na 5 a viac rokov...a rovnako, ako ten "slavny" Tripisovsky, ci ten demento, co odstrelil tu zenu na dialnici v cechach..proste rovno do basy s nimi..ich agresivita je stale vacsia..a ich neohrozenost a pocit moci uz nepozna hranic..

asi pred dvoma mesiacmi som siel po dialni ci BA - ZA, a pripojil som sa v TT na dialnicu, tesne za ferarri..cervene s TN znackou..celu cestu sme sa predbiehali, ale ani raz sme nesli viac, ako 135 km/h...

proste len sme sa tak postuchavali...pridal, predbehol ma, ubral..a zase ja..

sranda bola, ze ja na V8, on na V10, a okolo nas ochtafky a foobie v 150ke...

uzasne na tom bolo to, ako sa vsetci cudovali, ze take auto (jeho, nie moje :d :D ) ide tak "pomaly"...

pritom siel LEN podla predpisov..

bol to Marian Gaborik...

som rad, ze su ludia, ktori napriek tomu, ze na to maju, chodia ako LUDIA a davasju vsetkym priklad...

klobuk dolu...
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

je to kár, čo dodať normalny človek nema potrebu robiť take somariny.
Podobný idiot je ten týpek s týkm GLkovým medveďom. Je to hajzel, o tom jednoducho nema cenu diskutovať:
AVŠAK:

1.nepáči sa mi, že po medializácii jeho pripadu všetci, čo mali komplexy zo svojej malosti, či nemajetnosti točili dookola o jeho ŠPZ-ke 2222 a že je predseda predstavenstva nejakej developerskej spoločnosti.
To aj keď sa vydrbe niekde, nejaký pekár, kurič, čašník, manažér, nájdeme v novinách titulok, že 35 ročný pekár prešiel do protismeru a zabil rodinu v oprotiiducej Octavii??
2.vodičovi, ktorý bol "akože obeť" piráta v mercedese by som dal hneď pokutu 2 baby za bezdôvodnú jazdu v ľavom pruhu. Nemal tam čo robiť. Keby bol v pravom pruhu, nedáva tým pádom dôvod nejakému psychopatovi, aby robil, čo robil.

takže toľko môj pokus o objektívne videnie situácie :)
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

na margo toho co pises v druhom bode, by som len poznamenal, ze na dialnici je predpisana povolena rychlost do urcitej hranice..to auto, ktore "prekazalo", tak obiehalo ine auto predpisanou rychlostou, len pan "dolezitejsi" siel vyrazne rychlejsie, preto musel tak "vyrazne" spomalit..

cize pokutu nebolo dat za co...tomu co zavadzal..vlastne mohol byt rad, ze ho spomalil na predpisanu rychlost.... :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní