Ford Tourneo custom 2,2 diesel , 114 kw , 2013

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jiripolak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.01.2008 21:18
Zdieľať na Facebook

Ford Tourneo custom 2,2 diesel , 114 kw , 2013

Príspevok od používateľa jiripolak »

Kúpil som toto vozidlo no teraz som si všimol že toto vozidlo nemá plastové podblatníky, kontaktoval som autorizovaného predajcu Ford Nitra kde mi bolo povedané, že na tento typ vozidla neboli dané, chcel by som vedieť či sa s tým niekto už zapodieval a riešil to dodatočnou montážou nejakou alternativou, pod pravým blatníkom je nejaký motorček v plastovom obale a nejaké kábliky k hmlovým svetlám ktoré nie sú nijako kryte, poprosil by som o radu alebo vyjadrenie.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nemam komentar coho su schopni...

na inom vozitku nam nefunguje blind-spot monitoring pretoze rovnaka pricina - nejaka svina to vypocitala tak, ze zaruku to vydrzi a potom MameFPycy. Cenovka ? 1.800 eur, dve elektroniky po 900, vobec sa netrap bol som cely zivot bez prisrateho blajndspotu, a tak to este aj chvilku zostane.

Akurat vcera mi plakal spolupachatel-servisak do telefonu ze jake naschvaly Opel Zafira, vymena spojky. Renault Traffic, joj vsetko konstrukcia z plastu tam kde ma byt dvojcentimetrove zelezo atd, atd, atd.

Cele dobre tento priemysel. Hlavne ze mame hubu plnu ekologickych reci a vyrabame vsetko tak, aby vydrzalo maximalne 5 rokov.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

SKODA 120 TIEZ NEMALA PODBLATNIKY A NIEKTORE JAZDIA DOTERAZ. :40bd: :d :D :41c2:

Dat ti dve rady: chod do fordu a opytaj sa ci sa vyrabaju origo podblatniky. Alebo kup si UBSku a natri to tam. :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných