Ford Ranger 3,2 tdci - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

drevoservis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.04.2012 10:56
Zdieľať na Facebook

Ford Ranger 3,2 tdci - skusenosti

Príspevok od používateľa drevoservis »

Zdravim chcel by som info kto ma realne skusenosti s ford ranger (popripade wildtrak) motorizacia 3,2 tdci. Vazne rozmyslam na kupou tohto vozidla rok vyroby okolo 2017-2019, najazdy sa pohybuju okolo 150tis. Dakujem za odpovede...
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Záleží na čo to chceš a čo očakávaš.Ja mám síce starý 2,5 td, som max. spokojný.Ak máš chatu v zlom teréne, potrebuješ voziť materiál či už na chatu alebo stavbu-prerábku domu je to dobré auto, ak to chceš používať iba ako osobné auto tak na to radšej kašli.
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Ja ked som sa bavil s kolegami z elektrarni tak vraj sa casto objavuju oranzove kontrolky a niekedy im aj vypadol 4x4 pohon.No to boli laicke debaty a ak chces vediet viac pytaj sa tam.
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

pepo64 napísal:Záleží na čo to chceš a čo očakávaš.Ja mám síce starý 2,5 td, som max. spokojný.Ak máš chatu v zlom teréne, potrebuješ voziť materiál či už na chatu alebo stavbu-prerábku domu je to dobré auto, ak to chceš používať iba ako osobné auto tak na to radšej kašli.
prečo by sa mal na to radsej vykaslat?? Nie každy sa chce vozit v aute s trojvalcom pod kapotou. A ked nato má finančne tak, nech si každy kupi čo sa mu pači. Tvoja žena sa tiež môže pačit Tebe, a sused može mať iny nazor na ňu.
drevoservis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.04.2012 10:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drevoservis »

Tak pouzivam na vsetko, aj na rybacku aj sem tam do terenu, plus zavesit prives s lodou. Takze na vyuzitie je toto vozidlo ideal stavane pre mna. Len nerad by som dal 25-30tis do niecoho co ma 150tis km nagulane a pri 250tis km mi odijde motor, prevodovka diferencial a rozne.... Preto by som si rad nechal poradit. Napriklad novy ranger sa mi paci najviac ale tomu 2,0 biturbo moc neverim...
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Áno je to možné, že sa ti to stane, tak ako na každom inom aute.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Na každom inom aute sa to nestáva.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Ale stáva, na každom aute , ktoré vyrobil človek sa to môže stať. A čo sa môže stať to sa raz stane.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Čím sprostejší medzikus tým skôr sa to stane.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

milkoTT napísal:
pepo64 napísal:Záleží na čo to chceš a čo očakávaš.Ja mám síce starý 2,5 td, som max. spokojný.Ak máš chatu v zlom teréne, potrebuješ voziť materiál či už na chatu alebo stavbu-prerábku domu je to dobré auto, ak to chceš používať iba ako osobné auto tak na to radšej kašli.
prečo by sa mal na to radsej vykaslat?? Nie každy sa chce vozit v aute s trojvalcom pod kapotou. A ked nato má finančne tak, nech si každy kupi čo sa mu pači. Tvoja žena sa tiež môže pačit Tebe, a sused može mať iny nazor na ňu.
Ak na to má, nech si kúpi aj OT-čko alebo BVP-čko.Čo máte s tými trojvalcami?Auto nie je len motor, ja som skôr myslel na praktickú stránku, ak ho využije(podľa ďalšieho príspevku asi áno, rybačka + ťahanie prívesu s loďou)tak kľudne.Sám to auto mám, ale mám ešte aj osobné, jednoducho pri tomto type aút sa musí rátať s vyššími prevádzkovými nákladmi, ak zbytočne vozíš cez 2 tony železa(a na korbe vietor lebo ju nevyužívaš) čo sú cca dve osobné autá, spotreba 10-12, drahšie nd, totálne zlé-nepraktické parkovanie pred nákupnými domami a ešte horšie v podzemných garážach tak prosím kupuj.
drevoservis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.04.2012 10:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drevoservis »

jurigad napísal:Ale stáva, na každom aute , ktoré vyrobil človek sa to môže stať. A čo sa môže stať to sa raz stane.
- to mas pravdu ale su auta ktore aj pri najazde 200tis a viac su v pohode a da sa im doverovat. (napr mam VW multivan 2,5tdi r.v:2006 ma cca 350tis a nemam problem ist snim zajtra otocit Nemecko a naspat), a ine su zasa co maju 100tis a uz sa ocakava co kedy moze odijst.
- preto sa pytam ci ma niekto stymto vozidlom realne skusenosti.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

To , že zajtra na multivane vyraziš do Nemecka, neznamená , že sa to auto nemôže pokaziť , tak ako kažďé iné. Tak isto to neznamená , že keby si do Nemecka zajtra vyrazil na Felìcii, ze by sa pokazila. Ranger na ktorý sa pýtaš nepoznám, mal som len 2010 s motorom 2,5 . Ten sa mi napriklad nepokazil... Ale je pravda , že som na ňom v tom Nemecku, ktoré spomínaš nebol
.
lubos zimovcak
Príspevky: 3431
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Hilux je Hilux...
Toyota je top aj medzi Talibanom...
:4012:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

- Spolahlivosť auta najviac ovplyvňuje jeho majitel
- ak kupuješ jazdenku tak predajca dobre vie prečo ju predáva
To je pohlad realistu.
Neexistujú zlé autá, len naivní kupujúci. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3431
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ale no tak, nepreháňaj.
Keď je raz zlé auto, aj keď ho bude mať majster sveta v F1, alebo Svätý Otec, furt to bude haraburda.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných