Ford Mustang 4.0 V6 - závady

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Ford Mustang 4.0 V6 - závady

Príspevok od používateľa tomket11 »

Dobrý deň, chcel by som sa vás spýtať na najčastejšie závady a chyby tohto motora resp. auta. Mal by som záujem o kúpu Mustanga 4.0 V6 rok 06-07 . Nerád by som behal zo servisu do servisu a na auto sa viacej pozeral než ho jazdil. Jazdilo by sa od jari do jesene denne t.j. tých 15t. ročne a 70% mimo mesto. Pozeral som aj mustnag klub ale rád by som sa spýtal aj Vás. Ďakujem :3035:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mal som ho asi rok a pol a pohoda. Nic sa mi nepokazilo. Je to jednoduche primitivne auto
2fycke2
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 30.01.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 2fycke2 »

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Ja si myslim ako sa spomenulo vyssie koment nadomnou. PRIMITIVNE auto, takze dojebat ais nic take ale, no neviem ci je to dobra volba, nakolko to v USA predavaju za smiesne peniazki ako u nas embecky II v TDI a pod...Silne hlupe auto. Silny motor, krutak a pod ale napravy a celkovy podvozok ...no neviem...
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Vela ludi na slovensku pozera americke filmy a presada do tychto vozov z nemeckych limuzin. Ocakavajuc rovnaku kvalitu a precizne jazne vlastnosti, bezchybny komfort to casto do roka pustaju.
Autorizovany servis to na SK asi nema.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Nechce sa mi veriť, že keby s tým zájde do Ford-u, tak mu nebudú vedieť pomôcť...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Z peňaženkou mu vždy pomôžu aj vo Forde,aspoň si to obzrú
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Má to inak riešený motormenežment ako všetky ostatné autá?
Nápravy? Brzdy? Rozvody?
Keď im tam príde na výmenu oleja, tak ho pošlú do Arizony?
Je to auto ako všetky ostané.
To, že si u Forda priplatí, s tým súhlasím...
detailing
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 03.10.2012 09:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detailing »

mhlavaty napísal:Z peňaženkou mu vždy pomôžu aj vo Forde,aspoň si to obzrú
Len u Teba je všetko zadarmo však ????
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

tak zrovna olej mu vymenia aj v leteckych opravovniach (ked ukaze $$)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Práve včera sme jeden obzerali pred domom aj s jeho novým (ne)šťastným majitelom.
Je to imidžové auto , spomienka na zlaté americké časy.
Samozrejme že to má celkom inak riešenú a pozapájanú elektriku , ak to bude dovoz .Naše autorizáky sa privelmi nechcú púšťať do amerických vozov , konkretne pre tento bola výhovorka LPG. Servis sa poriešil nakoniec v Budapešti.
Dojmy majitela _ v zime sa na tom budem zabíjať , aj napriek všetkým asistenčným systémom robí hodiny a gumuje kade chodí. Pohodlie ako na rebrináku a interierové plasty na úrovni otrieskaného pickupu , aj s vrzganím a pazvukmi.
Auto bolo r.v.2010 a malo 100t míl, motor niečo nad 4l , aut. prevodovka. Tento voz bol priamo z ameriky takže u nás dostal nové svetlá (predné) a nejaké RJ ohladom elektriky v cene cca 1500€.
Prosím ušetrite ma otázok prečo mu dávali nové predné svetlá , neviem , možno ich na lodi niekto rozbil pajsrom . Elektriku prerábali lebo do vzadu ako smerovky používalo brzdové svetlá.
Tak isto nie každý s tým bude gumovať a robiť hodiny , možno len majitel má drevennú nohu , ale zase poznám dosť žien čo nemôžu jazdiť ani s obyčajným baworom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

detailing napísal:
mhlavaty napísal:Z peňaženkou mu vždy pomôžu aj vo Forde,aspoň si to obzrú
Len u Teba je všetko zadarmo však ????
Vyskúšaj

oco...ak je to tá modroperleťová nádhera tak ten bol u mňa niečo zisťovať okolo lakovania,to je pekný kus.Ale život bude mať to auto ťažký,ak sa teda čosi zbabre
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Oco: myslím, možno sa mýlim, ale svetlá sa menili preto lebo v amerike sa používajú vpredu ako pozičné orandžové svetlá, a tie by sa u nás mohli považovať za smerovku alebo čo....ale nie som si tým istý....
kirk6661
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.01.2011 17:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirk6661 »

oco13 napísal:Práve včera sme jeden obzerali pred domom aj s jeho novým (ne)šťastným majitelom.
Je to imidžové auto , spomienka na zlaté americké časy.
Samozrejme že to má celkom inak riešenú a pozapájanú elektriku , ak to bude dovoz .Naše autorizáky sa privelmi nechcú púšťať do amerických vozov , konkretne pre tento bola výhovorka LPG. Servis sa poriešil nakoniec v Budapešti.
Dojmy majitela _ v zime sa na tom budem zabíjať , aj napriek všetkým asistenčným systémom robí hodiny a gumuje kade chodí. Pohodlie ako na rebrináku a interierové plasty na úrovni otrieskaného pickupu , aj s vrzganím a pazvukmi.
Auto bolo r.v.2010 a malo 100t míl, motor niečo nad 4l , aut. prevodovka. Tento voz bol priamo z ameriky takže u nás dostal nové svetlá (predné) a nejaké RJ ohladom elektriky v cene cca 1500€.
Prosím ušetrite ma otázok prečo mu dávali nové predné svetlá , neviem , možno ich na lodi niekto rozbil pajsrom . Elektriku prerábali lebo do vzadu ako smerovky používalo brzdové svetlá.
Tak isto nie každý s tým bude gumovať a robiť hodiny , možno len majitel má drevennú nohu , ale zase poznám dosť žien čo nemôžu jazdiť ani s obyčajným baworom.
. Bol som vlastnik americkeho autaaa a musim povedat ze problem nebol a tie svetlaa vobeec niktoo neriesi tak nvm odkial beres take inf,a so servisom tiez nebol probleem
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

k tym svetlam... ver ze pri dovoze ich na riadnej stk veru riesia, maju rovny lom a rozmaznanych EU vodicov osvetluju (v US s tym problem nemaju) a hlavne nemaju odliate Ecko cize ak prides hocikde na STK bez vybavovaca s buzitaskou a zacnu ti kontrolovat svetla tak na 99% neprejdes (na kamere vsetko vidi).
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ale jeho nikto neriešil takže je to tak a hotovo! Čo tam po nejakom lome a Éčkach, čo tam po iných smerovkách a podobných prkotinách, ktoré si všimne prvý aktívny policajt...

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných