Ford Mondeo TDDi 85kw - strata výkonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vwgolf89
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.03.2018 14:23
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo TDDi 85kw - strata výkonu

Príspevok od používateľa vwgolf89 »

Zdravím, možno sa niekto nájde a niekoho niečo napadne, mám problém s mojím Mondeo TDDi 85kw, náhodne stratí výkon len mierne ako keby strošku trhne a už netahá ako by mal, nesvieti žiadna kontrolka žiadna chyba proste nič, auto zhasnem , naštartujem a funguje uplne normálne dalej s výkonom ako bez chyby, na diegnostike nebolo nič o konkretnej zavade, len neznama chyba bez kodu (diagnostiak Bosch), niekedy naštartujem a už netahá , do otáčok ide normálne len proste mu to trvá než sa rozbehne, len zdorazním že ked je zima a mrzne závada sa neprejavuje vobec, proste to nespraví ani ked čo robím, nejaké nápady
vwgolf89
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.03.2018 14:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vwgolf89 »

Vymenený, nový aj vzduchový, nepomohlo to som spravil ako prvé
matus@ctr.sk
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 14.01.2007 12:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matus@ctr.sk »

Daj si pozriet katalyzator. Uz som videl na focuse odtrhnute vnutro katu ktore nahodne podskocilo a pripchalo tahom vyfuk. auto islo do nudzaku. po vypnuti motora podtlak zmizol creva spadli a zas to chodilo kym to tam nezbehlo. tiez nikto nevedel na nic prist nasiel som to niekde na nete vravim chlapovi nech kukne skoro som sa posral ked som to videl ze to tak bolo ozaj. :3035:
panzer009
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04.01.2009 10:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa panzer009 »

Podobny problem na TDCi, mala dierka na hadici od turba.Vymenena a noproblem.
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

Aby sa neporúcalo čerpadlo VP44
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných